Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1

  Dołączył
  Jan 2008
  Mieszka w
  Floryda/Warszawa

  Domyślnie Modlin - lotnisko Układu Warszawskiego


  Polecamy

  Latem 1987 roku lotnisko w Modlinie poddane zostało gruntownej modernizacji, powstała CPPS, wyremontowano pas, który miał zostać wkrótce znacznie wydłużony. W tamtym okresie często gościłem w 45 LED. Jeden z oficerów Eskadry w tajemnicy powiedział, że Modlin będzie lotniskiem Układu Warszawskiego. To nie były czasy przychylne zadawaniu wnikliwych pytań, zresztą niebawem wyjechałem z kraju. Ciekawe, do pełnienia jakich zadań w ramach UW, szykowano Modlin?

 2. #2

  Dołączył
  Jul 2009

  Domyślnie ogłoszenie przetargu na stronie Portu lotniczego Modlin

  W ciągu miesiąca ma być wybrany inwestor zastępczy do budowy portu lotniczego Warszawa - Modlin. Tydzień temu podano informacje o przyznaniu wsparcia finansowego z funduszy UE , na budowę portu. Jedyny port lotniczy na Mazowszu z wsparciem. Sochaczewa U.E. nie wsparła finansowo.
  podaje link ogłoszenia przetargu. Podobno są roszczenia rolników z Zakroczymia, za zabrane im w latach 50-60 tych grunty pod budowe lotniska wojskowego Modlin. Jak to wygląda prawnie niestety nie wiem. Ma być modernizowana droga nr 62 do Płocka. Ma być zrobiona za pasem startowym , w strone Pomiechówka. Zajmuje się tym firma ARUP. Wojewoda Mazowiecki wydał polecenie przygotowania materiałów do budowy nowej trasy drogowej OLSZYNKA GROCHOWSKA . SKM ma jeżdzić z W-wy do Modlina pod koniec przyszłego roku ( 2010 ). W zeszłym miesiącu było ogłoszenie do pracy na wieży w Modlinie.
  http://www.modlinairport.pl/images/u...Ogloszenie.pdf

  Nie wiem czy ten wątek powinien być w tym miejscu. Ale to jest Modlin.
  Agencja Nieruchomosci Rolnych przygotowuje przetarg na sprzedaż 150 ha gruntu w gminie Zakroczym, cele inwestycyjne w planie zagospodarowania przestrzennego. Cena ....

 3. #3

  Dołączył
  Nov 2009


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •