Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar Radek Zlin

  Dołączył
  May 2012
  Mieszka w
  Łódź

  Domyślnie Spotter Day 19.08.2015r. - treningi przed Air Show


  Polecamy

  Spotter Day:
  23. Baza Lotnictwa Taktycznego we współpracy z portalem lotniczym Foto Poork zapraszają spotterów i przedstawicieli mediów na Spotter Day, który odbędzie się 19 sierpnia 2015.W ramach tego wydarzenia możliwe będzie obejrzenie z bliska treningów samolotów Polskich Sił Powietrznych podczas przygotowań przed Międzynarodowymi Pokazami Lotniczymi AirShow Radom 2015 i wykonania unikatowych zdjęć. W ramach Spotter Day 2015 przygotujemy również stanowisko prezentacyjne sprzętu fotograficznego, który będzie można przetestować w trakcie treningów.

  Zgłoszenia przyjmujemy od 12 sierpnia 2015 godz. 16.00 do 16 sierpnia do godz. 20.00 poprzez formularz na stronie www.foto.poork.pl.
  UWAGA – Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób i decyduje kolejność zgłoszeń! Prosimy o zgłaszanie się jedynie tych osób, które są pewne swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu, gdyż po wyznaczonym terminie nie będzie możliwości zmiany. Zgłaszana osoba musi posiadać polskie obywatelstwo.
  Aby zgłoszenie zostało zaakceptowane trzeba będzie także przesłać link do galerii internetowej własnych prac o tematyce lotniczej. Punkt jest ten wymagany w celu weryfikacji zgłaszanych osób.
  Wszelkie informacje organizacyjne (w tym także godziny rozpoczęcia) zostaną rozesłane do uczestników mailowo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
  Zapraszamy do udziału!

 2. #2
  Awatar heavy1123

  Dołączył
  Mar 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie


  Polecamy

  Dla zainteresowanych - szczegóły (oraz rejestracja 12.08) tutaj:
  Spotter Day 2015 - 23. BLT | Foto PoorkUprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •