Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 76
Like Tree5Likes

Wątek: Lotnisko w Oleśnicy

 1. #41
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie


  Polecamy

  Co się zdążyło wydarzyć od mojego ostatniego wpisu:

  IX 2012 r.


  • 11 IX – uroczystym podpisem aktu notarialnego przekazano lotnisko władzom powiatu.


  X 2012 r.


  • wizyta władz Politechniki Wrocławskiej zainteresowanych powstaniem ośrodka naukowego, wchodzącego w skład Instytutu Inżynierii Lotniczej, Procesowej i Maszyn Energetycznych na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym PWr.


  XII 2012 r.


  • 17 XII – rada powiatu wyraziła zgodę na powstanie spółki Lotnisko Oleśnica.


  I 2013 r.


  • 24 I – wybrano członków rady nadzorczej spółki Lotnisko Oleśnica: przewodniczący Piotr Brąkowski, wiceprzewodniczący Marcin Dziki, członek Marek Sawicki.
  • 25 I – wybrano prezesa spółki Lotnisko Oleśnica – Paweł Franka z Międzyborza, będzie pełnił tę funkcję od 6 lutego.


  III 2013 r.


  • 6 III – spotkanie starosty z Sobiesławem Zasadą, zainteresowanym otworzeniem na terenie oleśnickiego lotniska nowoczesnego ośrodka szkoleniowego dla kierowców aut ciężarowych, osobowych, dostawczych i autobusów (ośrodek doskonalenia techniki jazdy).
  • 6 III – pierwsza wizyta lotnicza (Dynamic WT-9, SP-SPID) zainteresowanych współpracą przedstawicieli ośrodka szkoleniowego pilotów BB Aero z Bielska-Białej. Biznesmeni i pierwsze lądowanie - Oleśnica - MojaOlesnica.pl
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 2. #42
  Moderator
  Awatar Pletwa

  Dołączył
  Jan 2007
  Mieszka w
  EGTO

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez paulus76 Zobacz posta  III 2013 r.


  • 6 III – spotkanie starosty z Sobiesławem Zasadą, zainteresowanym otworzeniem na terenie oleśnickiego lotniska nowoczesnego ośrodka szkoleniowego dla kierowców aut ciężarowych, osobowych, dostawczych i autobusów (ośrodek doskonalenia techniki jazdy).
  • 6 III – pierwsza wizyta lotnicza (Dynamic WT-9, SP-SPID) zainteresowanych współpracą przedstawicieli ośrodka szkoleniowego pilotów BB Aero z Bielska-Białej. Biznesmeni i pierwsze lądowanie - Oleśnica - MojaOlesnica.pl
  Co oni wszyscy powariowali i na każde ex-wojskowe lotnisko ściągają Zasadę?? Przecież, przez ten ośrodek szkolenia kierowców w znacznej mierze blokują działalność lotniczą. Lotniska dla lotników - tory wyścigowe dla kierowców.
  Pozdrawiam

  Płetwa

  2xCanon Eos 40D+EF-S 17-85 IS USM+EF-S 18-135 IS+EF 70-300 IS USM+Samyang Fish-eye 8mm F3.5+2 stałki M42
  Berkut 10x50
  AR-109

 3. #43
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Oleśnica od 21 do 23 czerwca organizuje Piknik na lotnisku. W programie loty balonów, paralotni, statków powietrznych z napędem i szybowców, pokazy aut sportowych. Na scenie zagrają m.in. Sierociniec, Sochacka, Future Folk, a gwiazdą będzie prawdopodobnie TSA. Mecze piłki nożnej i siatkówki rozegrają przedsiębiorcy w ramach II Festiwalu Przedsiębiorców Powiatu Oleśnickiego. Nie zabraknie występów szkół i przedszkoli, będzie Rockoteka i zabawa z dj, wizyta ułanów, wystawy sprzętu lotniczego i wojskowego oraz ognisko. Można będzie polatać balonem, skoczyć na bungee, wsiąść do symulatora latania. A wszystko obejrzeć z platformy z wysokości 50 m.
  Szczegółowy, planowany program imprezy:
  Panorama Oleśnicka
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 4. #44
  Awatar robertus

  Dołączył
  Oct 2010
  Mieszka w
  J-L

  Domyślnie

  Trochę lakoniczny punkt
  "loty statków powietrznych z napędem i szybowców;"
  Rozumiem, że będzie parę ulmów i tyle.
  Następnym razem można by dopisać coś z dziedziny modelarstwa RC.

 5. #45
  Moderator
  Awatar FlyWRO

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie

  Póki co, jest awantura (jak to u nas).

  Zgrzyty wokół oleśnickiego lotniska

  Prezes spółki zarządzającej lotniskiem alarmuje, że podmiotowi brakuje pieniędzy na działalność. Pojawił się też konflikt ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Lotniska Oleśnica.

  Podczas minionej sesji Rady Powiatu Oleśnickiego radna Wioletta Efinowicz (PO) zapytała o obecną sytuację związaną z lotniskiem. Odpowiedzi udzielił Paweł Franka, prezes spółki Lotnisko Oleśnica, która zarządza powojskowym obiektem w imieniu powiatu oleśnickiego.

  Poinformował on, że spółka dopiero niedawno została zarejestrowana w sądzie i obecnie oczekuje się na otrzymanie statusu lądowiska, z którego mogłyby korzystać lekkie i średnie statki powietrzne. Odniósł się też do wjazdu walca "wysłanego" przez Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska, który miał przygotować teren pod organizację pikniku lotniczego. W nadesłanym do nas później oświadczeniu zarządu spółki czytamy, że organizacja wydarzenia obyła się bez konsultacji z Lotnisko Oleśnica sp. z o. o., zaś podejrzenie popełnienia przestępstwa związane z tym faktem prezes Franka zgłosił na policji.

  - (...) Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Oleśnica nie posiada tytułu prawnego do zorganizowania imprezy masowej, jaką jest tzw. piknik lotniczy planowany w dniach 21-23 czerwca 2013 r. na terenach zarządzanych przez Spółkę, (...) rozpowszechnianie informacji o planie pikniku lotniczego w tej sytuacji Zarząd Spółki uważa za co najmniej przedwczesne i wprowadzające w błąd opinię społeczną, nierespektowanie ograniczeń wynikających z Aktu Darowizny, opinii Ministerstw TBiGM oraz MON, Ustawy o AMW, itd. może zagrozić całemu projektowi Lotnisko Oleśnica, którego głównym celem jest utworzenie lotniska użytku publicznego oraz nowych miejsc pracy. Bezpieczeństwo jest sprawą najważniejszą, teren zarządzany przez Spółkę będzie miał wkrótce status lądowiska, dlatego każde naruszenia prawa posiadania, tj. wejście bądź wjazd bez zgody Zarządu Spółki jest przestępstwem i będzie zgłaszane organom ścigania - czytamy we fragmentach oświadczenia prasowego prezesa Pawła Franki, który dodał, że spółka znalazła sposób na legalną organizację pikniku, ale wciąż nie otrzymała odpowiedzi od stowarzyszenia w tej sprawie.

  W starostwie przedstawiciel spółki wskazał też na inny problem - m.in. podatku od nieruchomości dla gminy Oleśnica i innych kosztów. - Te wszystkie sprawy można powiedzieć, że są mało ważne w kontekście sytuacji finansowej spółki. Spółka ma kapitał zakładowy w wysokości 200 tysięcy złotych. Spółka powinna dysponować kapitałem obrotowym, którego nie ma. (...) Od lutego do dziś zanotowała 105 tysięcy złotych straty - informował P. Franka. - Jeśli do 15 spółka nie zostanie dokapitalizowana, to stracimy płynność finansową. Wtedy na zarządzie spółki ciąży obowiązek zgłoszenia upadłości w sądzie rejestrowym. Spółki nie urządza 100-200-400 tysięcy złotych. Koszty stałe w tej chwili sięgają 170 tysięcy złotych miesięcznie. Nie mamy w tej chwili sumy kosztów energii elektrycznej, ogrzewania, ubezpieczenia, remontów - alarmował i obliczył, że rocznie potrzeba ok. 1,8 mln złotych na utrzymanie lotniska wraz z całą infrastrukturą. - To są tylko potrzeby bieżące, nie mówimy o rozwoju spółki - twierdzi prezes. Powiedział, że spółka nie ma obecnie żadnego majątku, w związku z czym nie ma zdolności kredytowej i musi być finansowana z wkładu własnego, czyli ze środków powiatu oleśnickiego.

  Słowa prezesa Pawła Franki zaskoczyły zebranych. Starosta Zbigniew Potyrała (PS 2002) starał się uspokoić nastroje. - Pan prezes przedstawił czarny scenariusz - przekonywał samorządowiec. - Metodą na obniżenie kosztów jest jak najszybsze podpisanie umów. Mamy dylematy prawne czy MON dzisiaj powinno opiniować te umowy, czy ministerstwo transportu. Prawnicy mają dylemat z tym związany. Każde wyjście na teren kontrahentów, którzy podtrzymują deklaracje, będą obniżały koszty funkcjonowania obiektu. Spotkałem się w miesiącu kwietniu z wojewodą i rektorem politechniki, który podtrzymuje ofertę. Na początku maja z rektorem i marszałkiem jesteśmy umówieni na spotkanie w celu szukania źródeł finansowania - oświadczył starosta.
  Źródło: Zgrzyty wokół oleśnickiego lotniska - Oleśnica - MojaOlesnica.pl
  Pozdrawiam, Piotr

 6. #46
  Awatar robertus

  Dołączył
  Oct 2010
  Mieszka w
  J-L

  Domyślnie

  O matko, jakie to polskie. Lepiej się kłócić niż znaleźć wspólny mianownik w imię popularyzacji lotnictwa dużego i małego w regionie.
  Założę, się, że jak jednak uda się zorganizować piknik i ludziom się spodoba to będzie masę chętnych do odcinania kuponów z sukcesu imprezy.

 7. #47
  Moderator
  Awatar FlyWRO

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie

  21/5/2013
  Piknik Lotniczy OLEŚNICA-2013. (39024)

  Pomimo kłopotów organizacyjnych, olbrzymiej degradacji i wieloletniej dewastacji lotniska przez AMW, oraz ciągłego stwarzania problemów przez jednoosobowy Zarząd Spółki "Lotnisko Oleśnica" w osobie Prezesa, postanowiliśmy jednak za zgodą właściciela lotniska(Powiatu Oleśnickiego) przeprowadzić w dniach 21-23 czerwca, Piknik Lotniczy OLEŚNICA-2013, jako wspólną inicjatywę Starosty i Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska-OLEŚNICA. Piknik będzie powrotem do tradycji corocznych Oleśnickich Spotkań Lotniczych z lat 1991-1997. Tegoroczny Piknik ma formę lotniczego rodzinno-towarzyskiego spotkania, urozmaiconego bardzo ciekawymi imprezami towarzyszącymi ze sfery kultury i nauki. Przepraszamy z góry za być może spartańskie jak na tradycję i oczekiwania warunki, ale u nas tradycyjnie głodnych nie będzie, a każde kolejne spotkanie gwarantujemy w coraz lepszych warunkach. Mamy zapewnienie Prezesa Spółki uzyskania statusu "LĄDOWISKA" do 07.06.br. Pasy startowe (asfaltobetonowy 2280 x 30m i darniowy 2000 x 100m)po konserwacji i wałowaniu, zapewniają bezpieczne ich użytkowanie). Zainteresowanych programem Pikniku i ewentualnym uczestnictwem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Sekretarzem Stowarzyszenia, pod adresem e-mail:, tel.713143308w.121, lub kom.661 303 093. Istnieje jeszcze możliwość rezerwacji hotelu. POZDRAWIAMY i do zobaczyska po 16-latach.
  Imię:
  Zdzisław KIERKICZ (Dyrektor -Organizator EZL-Experimental z lat 1991-97)
  Telefon:
  tel. kom. 502 203 323.
  E-mail:
  z.kierkicz@wp.pl
  Źródło: Ogłoszenia drobne | dlapilota.pl
  Pozdrawiam, Piotr

 8. #48
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  W tzw. międzyczasie wymiksował się pan prezes spółki Lotnisko Oleśnica:
  Rezygnacja prezesa spółki Lotnisko - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

  A poniżej program pikniku:

  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 9. #49
  Moderator
  Awatar FlyWRO

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie

  Piknik lotniczy z Żelaznymi w Oleśnicy

  Pokaz grupy Żelazny, przeloty pasażerskie, dawka dobrej muzyki i techniczne nowinki, czyli piknik coraz bliżej.

  Organizatorzy pierwszego po latach lotniczego spotkania wyliczają atrakcje, które będzie można zobaczyć, odwiedzając w czerwcu oleśnickie lotnisko. - Nasze działania podzieliliśmy na kilka grup - mówi Grzegorz Dłubak, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Oleśnica. - Mamy blok atrakcji dla uczniów, będzie można zobaczyć techniczne nowinki i sprzęt lotniczy, a także wziąć udział w koncertach. Wybór atrakcji jest szeroki.

  Zdzisław Kierkicz cieszy się, że do Oleśnicy przyleci grupa Żelazny. - Nad naszym niebem akrobatyczne popisy będą dawać trzy samoloty - mówi. - Atrakcją będą też przeloty pasażerskie. Oleśniczanie będą też mogli zobaczyć zawody baloniarskie. Organizatorzy liczą, że na piknik przyleci ich około piętnastu. - Problemem jest brak propanu technicznego ciepłego, którym zasila się balony. Liczymy, że znajdzie się osoba z branży, której uda się tę barierę pokonać - mówi Grzegorz Dłubak.

  Swoje stoisko ustawi też akademicki aeroklub. - Nastawiamy się i na ciekawe pokazy dla uczniów, i na zainteresowanie naszą działalnością dorosłych - mówi Piotr Materka. I wylicza pokazy sterowca z kamerą, symulatora, a także bolidu formuły 1. - Atrakcją będzie też przyjazd pierwszego niezależnego samochodu poruszającego się bez kierowcy - dodaje Michał Nowak.

  Nie zabraknie też grup rekonstrukcyjnych - OKI, Ułanów i Olsensium, którego szef Marek Kamaszyło zapowiada ustawienie na lotnisku Pływającego Transportera Samochodowego, którym będzie można przewieźć nawet 72 osoby.

  Ci, którzy zamierzają spędzić na lotnisku czerwcowy weekend (od 21 do 23.) nie będą rozczarowani jego artystyczną oprawą. - Postaraliśmy się o dobre supporty (m.in. grupy Sierociniec) i dj-ów, którzy poprowadzą imprezę - mówi Marta Dłubak. - Jako ciekawostkę podam, że jeden z nich grał przed Georgem Michaelem.

  Nie zabraknie też gwiazd. W piątek na scenie pojawi się m.in. Kasia Sochacka, w sobotę TSA. - Co ciekawe, osoby, które będą miały ochotę będą mogły zrobić sobie zdjęcie lub dostać autograf od gwiazd. Te będą do ich dyspozycji - mówi pani Marta.

  Organizatorzy proszą o wsparcie

  Działacze Stowarzyszenia nie kryją, że ostatnie wydarzenia wokół spółki Lotnisko Oleśnica nie sprzyjały pozyskiwaniu sponsorów pikniku. Dlatego proszą o wsparcie. Osoby, które chciałyby dołączyć do grona sponsorów mogą wpłacać pieniądze na konto bankowe Stowarzyszenia: BPH 42 1060 0076 0000 3380 0006 4521.

  - Wstęp na wszystkie imprezy będzie bezpłatny, a naszych gości poprosimy jedynie o opłatę miejsca parkingowego biletem o wartości 10 zł - mówi Grzegorz Dłubak.

  Piknikowi będzie też towarzyszył Festiwal Przedsiębiorczości. Organizatorzy zachęcają chętnych do ustawiania swoich stoisk na lotnisku.
  Źródło: Piknik lotniczy z Ĺťelaznymi w Oleśnicy - Lotnicza Polska -
  Pozdrawiam, Piotr

 10. #50
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Co nowego w Oleśnicy:
  • 13.06 dotarła decyzja Urzędu Lotnictwa Cywilnego o nadaniu oleśnickiemu obiektowi statusu lądowiska;
  • nowym prezesem spółki zostanie Tadeusz Beliwar-Węgrzyński, którego firma Aviation Consulting zajmuje się doradztwem w zakresie
   prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania;
  • Ministerstwo Gospodarki potwierdziło przyznanie dofinansowania na projekt "Lotnisko impulsem rozwoju powiatu" w kwocie ponad 2 mln zł.
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 11. #51
  Moderator
  Awatar FlyWRO

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie

  Podobno Żelaźni będą tylko w piątek, na otwarciu imprezy.
  Pozdrawiam, Piotr

 12. #52
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez FlyWRO Zobacz posta
  Podobno Żelaźni będą tylko w piątek, na otwarciu imprezy.
  Organizatorzy programu jeszcze nie zmienili, zobaczymy jak to będzie.

  Tymczasem z Politechniki Wrocławskiej dotarły Mi-2 7839, TS-11 Iskra 1709, I-22 Iryda 402.

  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 13. #53
  Moderator
  Awatar FlyWRO

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie

  Żelaźni mają być jutro (sobota) - oficjalnie przylot jest planowany na ok. 18:30, ale podobno Grupa chce przylecieć wcześniej - informacja od jednego z organizatorów.

  Dzisiaj było kilkanaście samolotów i dwa śmigłowce. Wystawione są też politechniczne TS-11 Iskra, I-22 Iryda i Mi-2. Wieczorem wystartowały balony.

  Poza tym organizacyjny bałagan.
  Pozdrawiam, Piotr

 14. #54
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Oleśnica Radio 126.750 MHz
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 15. #55
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Dzisiaj w szczytowym momencie było ok. 30 samolotów. Zdjęcia będą później.
  Zasłyszana wiadomość - Żelaźni o 17:15.
  Pozdrowienia dla kolegi Tomka (dobrze zapamiętałem imię?) z W-wia
  G64 likes this.
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 16. #56
  G64
  G64 jest nieaktywny
  Awatar G64

  Dołączył
  Apr 2010
  Mieszka w
  Wrocław

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez paulus76 Zobacz posta
  Pozdrowienia dla kolegi Tomka (dobrze zapamiętałem imię?) z W-wia
  Dziękuję i również pozdrawiam Pawle.


  Samolot i właściciel
  SZD 45A Ogar
  Private
  Lotnisko
  Poland: Lotnisko Oleśnica( EPOA)
  Data /REG / CN
  22.06.2013 / SP-0070 /
  Autor
  Tomasz Lachowicz

 17. #57
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Dokumentacyjna galeria z soboty na Pikniku.
  https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=b307b27118
  pyza_snk and G64 like this.
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 18. #58
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie

  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

 19. #59

  Dołączył
  Sep 2011

  Domyślnie

  Świetny filmik
  Oj kręci się łezka w oku jak widzę to lotnisko. Stare dobre czasy.
  Może jeszcze kiedyś wpadnę na krótkie odwiedziny.

 20. #60
  Awatar paulus76

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Oleśnicy

  Domyślnie


  Polecamy

  Panorama Oleśnicka

  Przez dwa dni od piątku do niedzieli (16-18.08) na oleśnickim lotnisku odbywało się robocze spotkanie pasjonatów lotnictwa, głównie pilotów szybowców oraz ultralekkich samolotów. Zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Oleśnica inicjatywa miała charakter kameralny, a jej główny cel to zapoznanie zainteresowanych osób z parametrami naszego obiektu. Specjalnym gościem był Jerzy Makula, szef wyszkolenia LOT-u, wielokrotny mistrz świata w szybownictwie. Kilka dni wcześniej lotnisko wizytowali Madelina Delacroix - członek Międzynarodowej Organizacji Akrobacji lotniczej CIVA oraz dyrektor akrobacji lotniczej Jacek Musiał. Wizyta miała związek z planami organizacji w Oleśnicy poważnej imprezy lotniczej jaką są mistrzostwa świata w akrobatyce szybowcowej.
  - Chcemy przede wszystkim pokazać - powiedział Panoramie prezes Stowarzyszenia Grzegorz Dłubak - że to lotnisko to jest teren, na którym warto przebywać, warto wplanować go w harmonogramy działań Aeroklubu Polskiego. To jest typowo techniczne spotkanie, na którym możemy zaprezentować możliwości obiektu.
  Pozdrawiam - Paweł
  >> Lim przeleciał nad moją kołyską. I tak się zaczęło... >>

  Luftwaffe w Oels * Pokazy lotnicze 1945-1989 * Pocztówki lotnicze

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

LinkBacks (?)

 1. 10-06-2016, 21:55
 2. 24-09-2015, 17:12
 3. 14-04-2015, 11:17
 4. 13-01-2015, 19:19
 5. 04-11-2014, 02:24
 6. 03-10-2014, 20:35
 7. 02-10-2014, 16:48
 8. 02-08-2014, 16:39
 9. 08-02-2014, 09:06
 10. 04-02-2014, 17:44
 11. 20-12-2013, 23:49
 12. 25-09-2013, 15:43
 13. 21-09-2013, 19:00
 14. 19-09-2013, 07:06
 15. 11-08-2013, 20:53
 16. 13-07-2013, 20:44
 17. 29-06-2013, 13:19
 18. 03-05-2013, 17:31
 19. 03-05-2013, 15:53
 20. 25-04-2013, 19:02
 21. 30-03-2013, 16:02
 22. 14-03-2013, 23:23
 23. 13-03-2013, 20:59
 24. 03-03-2013, 14:14
 25. 14-01-2013, 21:50
 26. 06-01-2013, 18:33
 27. 06-01-2013, 18:23
 28. 05-01-2013, 12:32
 29. 05-01-2013, 09:13
 30. 17-12-2012, 21:35
 31. 05-12-2012, 19:27
 32. 20-11-2012, 18:02
 33. 14-11-2012, 10:35
 34. 20-10-2012, 19:11
 35. 16-10-2012, 23:56
 36. 02-10-2012, 07:40
 37. 14-09-2012, 18:04
 38. 13-09-2012, 12:27
 39. 11-07-2012, 16:04
 40. 29-06-2012, 14:44
 41. 25-06-2012, 23:27
 42. 12-03-2012, 21:34
 43. 11-03-2012, 19:30
 44. 09-03-2012, 20:35
 45. 26-02-2012, 19:11
 46. 24-02-2012, 13:24
 47. 19-02-2012, 23:40
 48. 14-02-2012, 21:39
 49. 10-02-2012, 18:20
 50. 09-02-2012, 20:07

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •