Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  L4
  L4 jest nieaktywny
  Awatar L4

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  w lesie

  Domyślnie Zarządzaj swoją rezerwacją na stronie LOT-u


  Polecamy

  Ze strony M&M:
  Zarządzanie rezerwacją ułatwia dokonywanie zmian planów podróży. Jedyne co potrzebujesz to nazwisko pasażera oraz numer rezerwacji.

  Opcja "Zarządzaj rezerwacją" na www.lot.com umożliwia między innymi dokonywanie zamian dat podróży na rejsach krajowych obsługiwanych przez PLL LOT oraz wybór preferowanego miejsca w samolocie.

  Już wkrótce pojawi się możliwość zmian rezerwacji na rejsach międzynarodowych.

 2. #2
  Awatar Witek Z

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie


  Z datą dzisiejszą możemy zatem uznać, iż Nasz Narodowy Przewonik nie jest już w XVIII lecz XIX wieku ! Trochę to śmieszne, bo pamiętam, że takie "nowości i udogodnienia" w kilku afrykańskich liniach spotykałem już wiele lat temu
  „Gdy panowali na ulicy / Drobnomieszczańscy drobni dranie, / Już znakomici „katolicy”, / Tylko że jeszcze nie chrześcijanie; / Gdy się szczycili krzepą pustą,
  A we łbie grochem i kapustą, / Gdy bili Żydów z tej tężyzny, / Tak bili, rozjuszeni chwaci, / Że większy wstyd był za ojczyznę, / Niż litość dla mych bitych braci” Julian Tuwim "Kwiaty polskie"

 3. #3
  L4
  L4 jest nieaktywny
  Awatar L4

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  w lesie

  Domyślnie


  Polecamy

  Tak z ciekawości - a w których liniach w ogóle istnieje możliwość zmiany rezerwacji z poziomu www? Ja się jeszcze nie spotkałem, ale za dużego doświadczenie nie mam w sumie.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •