Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  Awatar jareczek

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  WAW

  Domyślnie LOT wyróżniony w prestiżowym plebiscycie OAG Airline Industry Awards 2009


  Polecamy

  Informacja prasowa LOTu


  Warszawa, 10 lutego 2009 – Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały oficjalne wyróżnienie jako „Szczególnie Rekomendowana Linia Lotnicza z Siedzibą w Europie Środkowo-Wschodniej” w prestiżowym plebiscycie OAG Airline Industry Awards 2009.

  Uznawany za “Oscary branży lotniczej” plebiscyt OAG obchodził w 2009 r. swoje 27-lecie. Przyznawane w nim nagrody należą do najwyżej cenionych w branży lotniczej, gdyż uwzględniane są głosy częstych pasażerów linii lotniczych z całego świata. Plebiscyt OAG Airline Industry Awards jest dowodem promowania przez OAG przykładów doskonałej jakości usług w branży lotniczej.

  Wybór zwycięzców następuje za pomocą ankiet kierowanych do często podróżujących pasażerów, gdzie proszeni są o wskazanie, w ramach poszczególnych kategorii, trzech najlepszych linii, którymi podróżowali w ostatnich 12 miesiącach. Wszystkie głosy zostały oddane w Internecie.

  Kategorie nagród zmieniały się na przestrzeni lat, natomiast podstawowe zasady ich przyznawania pozostają bez zmian - wciąż opierają się one na opiniach pasażerów biznesowych figurujących w ogólnoświatowej bazie klientów; a ich głosy są oparte na osobistych doświadczeniach z ostatnich 12 miesięcy.

  W 2009 r. wyniki plebiscytu ogłoszono w Internecie. Branża lotnicza, podobnie jak wiele innych, wciąż przeżywa trudny okres i zdaniem organizatorów urządzanie wystawnej uroczystości byłoby niestosowne w sytuacji, gdy budżety klientów są tak mocno napięte.

  Oficjalny dyplom podpisany przez p. Petera Von Moltke, prezesa UBM Aviation Worldwide został odebrany przez p. Andrzeja Wysockiego, dyrektora regionalnego w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

  W grudniu ub.r. LOT został wyróżniony tytułem „Best Airline in Eastern and Central Europe 2009” przez amerykański magazyn „Business Traveler USA”, a w styczniutego roku po raz drugi z rzędu Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały pierwsze miejsce w kategorii “Najlepsza Linia Lotnicza w Europie Wschodniej” w plebiscycie nagród “GT Tested Awards 2009”, organizowanym przez prestiżowy amerykański magazyn Global Traveler.

 2. #2
  E-Jet KRK
  Goście

  Domyślnie

  Gratulacje dla LOT-u!!!

 3. #3

  Dołączył
  Jul 2009

  Domyślnie


  Polecamy

  Jeśli jest tak samo "Highly Commended" jak i w kategorii Best Airport Heathrow to dziękuję bardzo za takie rekomendacje.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •