Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  Awatar jareczek

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  WAW

  Domyślnie LOT świętuje 200. rocznicę urodzin Chopina wraz z pasażerami


  Polecamy

  Dzisiejsza informacj aprasowa.
  Warszawa, 26 lutego 2010 – W 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina Polskie Linie Lotnicze LOT, we współpracy z Biurem Obchodów Chopin 2010, uczczą największego polskiego kompozytora rozdając płyty z jego dziełami pasażerom korzystającym tego dnia z usług LOT-u.


  1 marca to data, którą sam kompozytor podawał jako dzień swych narodzin.Właśnie tego dnia pasażerowie podróżujący klasą biznes na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT otrzymają w prezencie zestaw dwóch płyt z największymi dziełami kompozytora. Akcji towarzyszyć będą także informacje o rocznicy urodzin Fryderyka Chopina podawane na rejsach z Polski i do Polski w ramach zapowiedzi pokładowych.


  W zestawie, który otrzymają pasażerowie, znajdą się dwie unikalne płyty specjalnie przygotowane przez Biuro Obchodów Chopin 2010 na przypadającą w poniedziałek 200. rocznicę urodzin kompozytora. Pierwsza z nich zawiera klasyczne wykonania dzieł Chopina autorstwa najwybitniejszych artystów z całego świata. Na płycie drugiej znalazły się interpretacje tych kompozycji, między innymi jazzowe. Do wydawnictwa dołączona jest specjalna broszura. Płyty, które otrzymają w prezencie pasażerowie LOT-u, nie będą dostępne w regularnej sprzedaży.

 2. #2
  Awatar d2jmr

  Dołączył
  Apr 2009
  Mieszka w
  KRK

  Domyślnie

  Świetny bonus. Nie wiem jak inni, ale ja osobiście dla takiego chętnie bym się.. przeleciał;_)

 3. #3
  Awatar DaKo

  Dołączył
  Jun 2009
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie


  Polecamy

  gdyby to ogłosili kilka dni wcześniej...

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •