Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar jareczek

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  WAW

  Domyślnie LOT podpisał umowę wydawniczą z G+J Polska


  Polecamy

  Dzisiejsza informacja prasowa.

  Warszawa,11 marca 2010 – Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały umowę z G+J Polska na wydawanie magazynu pokładowego „Kaleidoscope”. Nowy wydawca został wybrany w konkursie, do którego zaproszono siedem wydawnictw. Już od maja pasażerowie LOT-u otrzymają magazyn pokładowy w odświeżonej szacie graficznej i ze zmienioną zawartością. Redaktor Naczelną pisma będzie Martyna Wojciechowska.

  Ciekawe miejsca na ziemi, kultura, moda, nowe technologie, design, kuchnia, zakupy będą wiodącymi tematami w nowym „Kaleidoscope”. Pasażerowie znajdą w nim również najświeższe informacje o usługach Polskich Linii Lotniczych LOT.

  Nowy „Kaleidoscope” to nie tylko ciekawsze i bogatsze wcielenie naszego magazynu pokładowego. To przede wszystkim element strategii marketingowej LOT-u, poprzez którą chcemy powiedzieć naszym pasażerom: „Jesteście dla nas najważniejsi i wszystko, co robimy, ma służyć Waszemu zadowoleniu” – mówi Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu, Produktu i PR w PLL LOT S.A.

  „Kaleidoscope” tworzyć będą doświadczeni dziennikarze, znani podróżnicy, globetrotterzy i osobistości ze świata kultury i sztuki. Nie zabraknie też gwiazd pasjonujących się podróżami - mówi Agata Materkowska, Wydawca G+J Polska. – Chcemy, żeby pasażerowie LOT-u otrzymali pismo na najwyższym poziomie – dodaje.

  Martyna Wojciechowska pozostaje Redaktor Naczelną magazynów wydawanych przez G+J Polska, National Geographic i Traveler. Tak bliska współpraca miedzy magazynami pozwoli osiągnąć maksymalną synergię i stworzyć platformę w segmencie pism podróżniczych oraz wiedzy o świecie. Za sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynie odpowiada G+J Polska.

  „Kaleidoscope” jest pismem pokładowym Polskich Linii Lotniczych LOT, wydawanym od 1979 roku. W ciągu ostatnich kilku lat magazyn ukazywał się w nakładzie 30 tys. egzemplarzy w formie bogato ilustrowanego, dwujęzycznego miesięcznika. Dystrybuowany jest na pokładach samolotów PLL LOT, w przedstawicielstwach krajowych i zagranicznych, w salonikach executive lounge na lotniskach oraz podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.

  Do momentu wydania nowego „Kaleidoscope”, na pokładach samolotów LOT-u dostępne są specjalne wydania magazynu „National Geographic Traveler” z portfolio wydawnictwa G+J Polska, zawierające wkładkę informacyjną o Polskich Liniach Lotniczych LOT.

 2. #2
  Awatar DaKo

  Dołączył
  Jun 2009
  Mieszka w
  WRO

  Domyślnie


  Polecamy

  Dość zaskakujący wybór, biorąc pod uwagę dostawcę tymczasowych magazynów pokładowych

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •