Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Like Tree4Likes
 • 4 Post By Witek Z

Wątek: Gdzie są chłopcy z tamtych lat?

 1. #1
  Awatar Stampa

  Dołączył
  Feb 2009

  Domyślnie Gdzie są chłopcy z tamtych lat?


  Polecamy

  Zrób Egon coś, proszę, żeby to forum znowu ożyło. Gdzie przepadli Jas, Rudi, Witek i jeszcze paru kolegów? Dlaczego im dzisiaj nie chce się pisać - kiedyś były tutaj dyskusje, często nawet ostre spory, ale dotyczyły one jednak prawdziwych problemów LOTu. A dzisiaj? Przeglądając wątki można dojść do wniosku, że to reklama, menu pokładowe albo kolor serwetek w C jest tym czym żyje moja była firma. Ona dzisiaj ma prawdziwe problemy - z tożsamością, z właścicielem, z zarządzaniem, ze strategią, z flotą, z finansowaniem działalności i rozwoju, z przygotowaniem do wprowadzenia Dreamlinera - żeby wspomnieć tylko te najważniejsze. A na forum cichutko na ten temat. Odwieczny wątek "Malowanie samolotów" bije natomiast rekordy popularności. Czy to jest prawdziwy obraz firmy? Ona jeszcze przecież nie umiera...
  St.

 2. #2
  ModTeam
  Awatar egon.olsen

  Dołączył
  Mar 2007
  Mieszka w
  EPWA
  Wpisów
  46

  Domyślnie

  Jas się pojawia, Witek chyba się zajął swoją pracą, co z Rudim pojęcia nie mam. Dlatego pewnie najbardziej aktywne są tematy ważne z punktu widzenia pasażera, a nie pracownika, czy osoby zaangażowanej w życie Lotu. Faktycznie przydałoby się więcej dyskusji na tematy 'z wewnątrz' - też mi tego brakuje - bywało naprawdę gorąco Mam nadzieję, że Twój apel spotka się odzewem i forum ożyje również innymi tematami.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Moczulski


 3. #3
  Awatar Witek Z

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie


  Polecamy

  Hmmm, a o czym tu pisać. Status quo się nie zmieniło. Wracam do naszych dyskusji sprzed 5 lat i wszystko już zostało powiedziane. To jak z tymi dwoma wielkimi cadykami, co spotkali się w 1845 w Górze Kalwarii i usiedli na przeciw siebie i milczeli. Po pewnym czasie, jeden z uczniów spytał czemu tak milczą, na co jeden z cadyków odpowiedział "Ja wiem wszystko, on wie wszystko, to o czym mamy gadać"
  PeK, skaabeusz, bedrzich and 1 others like this.
  „Gdy panowali na ulicy / Drobnomieszczańscy drobni dranie, / Już znakomici „katolicy”, / Tylko że jeszcze nie chrześcijanie; / Gdy się szczycili krzepą pustą,
  A we łbie grochem i kapustą, / Gdy bili Żydów z tej tężyzny, / Tak bili, rozjuszeni chwaci, / Że większy wstyd był za ojczyznę, / Niż litość dla mych bitych braci” Julian Tuwim "Kwiaty polskie"

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •