Szanowni Państwo, Drodzy Miłośnicy Lotnictwa,

Raz w roku nadchodzi wyjątkowy moment, aby nieco zwolnić tempo i „pobyć” wśród znajomych i pasjonatów lotnictwa, ceniących Żurawia LOT-u.

Dlatego chciałbym na Państwa ręce przekazać najserdeczniejsze życzenia świąteczne, także dla Państwa Rodzin, spokojnych i zdrowych Świąt oraz wszelkiej osobistej pomyślności w nadchodzącym 2014 roku. Wierzę, że w przyszłym roku będziemy mogli Państwa gościć – jako naszych Pasażerów – na pokładach samolotów LOT-u, oferując najwyższy standard obsługi, jak i proponując coraz to nowsze, wygodniejsze rozwiązania.

Skoro już przy przyszłości jesteśmy – nadchodzący rok wciąż będzie dla LOT-u czasem ciężkiej pracy. Wciąż jesteśmy na etapie „walki” o swoje miejsce na europejskim niebie. Dzięki ciężkiej pracy, ograniczaniu kosztów i generowaniu dodatkowych przychodów, sytuacja stopniowo poprawia się. Chciałbym, abyśmy wkrótce wyszli „z dołka” i zaczęli walczyć o stworzenie silnego LOT-u, nie na kilka miesięcy, ale na wiele lat.

Życzmy sobie, aby 2014 rok – rok pięknego jubileuszu 85-lecia PLL LOT – był dla firmy czasem powrotu do trwałej rentowności.
Państwa proszę o życzliwe wsparcie, cenne sugestie i opinie oraz współpracę, aby nasz Żuraw latał w 2014 roku jeszcze wyżej.

Do zobaczenia na pokładzie!

Z pozdrowieniami,

Sebastian Mikosz
Prezes Zarządu PLL LOT S.A.

Kartka świąteczna LOT-u.jpg