Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
Like Tree114Likes
 • 63 Post By egon.olsen
 • 8 Post By pitterek
 • 10 Post By tomo
 • 1 Post By alien
 • 4 Post By spiggy
 • 2 Post By Cani
 • 2 Post By KubaB
 • 3 Post By marecki2010
 • 4 Post By martineho
 • 4 Post By Cani
 • 2 Post By Marcos
 • 3 Post By PiotrG_
 • 3 Post By L4
 • 5 Post By kaspric

Wątek: Świątecznie od produktu :)

 1. #1
  ModTeam
  Awatar egon.olsen

  Dołączył
  Mar 2007
  Mieszka w
  EPWA
  Wpisów
  46

  Domyślnie Świątecznie od produktu :)


  Polecamy

  Szanowni,

  W imieniu swoim, a przede wszystkim całego zespołu, chciałem Wam podziękować za wszystkie rejsy na naszych pokładach w 2016. Za wszystkie wizyty w Polonezie, za wszystkie miłe słowa, oraz słowa krytyki dzięki którym możemy stać się lepsi.

  Na nadchodzące Święta tradycyjnie życzę abyście spędzili je z bliskimi, w rodzinnej atmosferze, ale za to z dala od codziennego hałasu i rozgardiaszu. W nowym, 2017, równie tradycyjnie życzę rekordu segmentów i samych najwyższych LOTów.

  świąteczna.jpg
  Pozdrawiam
  Krzysztof Moczulski


 2. #2
  Awatar pitterek

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Sosnowiec, Poland

  Domyślnie

  Całemu zespołowi, dzięki któremu mamy tak dobrze dziękujemy i życzymy mnóstwa zadowolonych jak my klientów.
  PS. Może w końcu się zobaczymy live-pomimo że nie lecę z wami jakoś do tego poloneza trafię :v
  T0pek, sprajt2, KubaB and 5 others like this.
  Pitterek

 3. #3

  Dołączył
  Apr 2007
  Mieszka w
  WAW

  Domyślnie

  Dziękuję i od siebie życzę LOT w 2017 tylko jednego - aby doczekał się w końcu strony internetowej przystającej do obecnych realiów, wszystko inne wydaje się już zmierzać we właściwym kierunku.

 4. #4
  Awatar martineho

  Dołączył
  Jun 2010
  Mieszka w
  EPKK_OSKAR

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez tomo Zobacz posta
  wszystko inne wydaje się już zmierzać we właściwym kierunku.
  Temat świąteczny więc nie będę siał defetyzmu ale w powyższym stwierdzeniu kluczowe jest "wydaje się" :-)

 5. #5
  Awatar alien

  Dołączył
  Oct 2008
  Mieszka w
  3M

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez martineho Zobacz posta
  Temat świąteczny więc nie będę ...
  martineho likes this.
  For every solution there is a problem.

 6. #6
  Zbanowany
  Dołączył
  Nov 2012
  Mieszka w
  ZRH

  Domyślnie

  Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla calego personelu zarowno latajacego jak i naziemnego PLL LOT przesyla dosc czesty gosc na pokladach
  spiggy

 7. #7
  Awatar Cani

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  EPOD/EPSY/EPGD

  Domyślnie

  Z mojej strony także najlepszego dla całej ekipy LOT'u za coraz to lepszy produkt. Świetnie się z Wami lata po prostu
  Szczęśliwych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia ... aha i kilku Boeingów 787-10 pod choinką

 8. #8

  Dołączył
  Nov 2011

  Domyślnie

  A ja życzę serwisu na wszystkich longhaulach jak na rejsach do Tokio, nowych tras i nowych samolotów, wielu, bardzo wielu zadowolonych pasażerów, rozbudowy Poloneza i nadal uśmiechniętego oraz troskliwego personelu

  A swoją drogą, szkoda, że do Poloneza nie ma wejścia w ramach PP, to z pewnością Polonez by był na podium zamiast Preludium (co moim zdaniem jest jakimś nieporozumieniem) Salonik na lotnisku Chopina najlepszy na świecie. Docenili go biznesmeni - Polsat News
  egon.olsen and frik like this.

 9. #9

  Dołączył
  Feb 2010
  Mieszka w
  KRK

  Domyślnie

  A ja życzę, żeby w Nowym Roku było jeszcze więcej nowości w siatce, przynajmniej tak samo smacznie w Polonezie, samych zadowolonych i powracających na pokłady pasażerów, tylko świetnych rankingów oraz recenzji i oczywiście równie sympatycznego personelu. I ponieważ dziś właśnie zakończyłem tegoroczną przygodę z LOTem okrągłym 50. rejsem do zobaczenia na pokładach w styczniu 2017!
  Krungthep, egon.olsen and frik like this.

 10. #10
  Awatar martineho

  Dołączył
  Jun 2010
  Mieszka w
  EPKK_OSKAR

  Domyślnie

  No dobra, czas świąteczny, to i ja dołączę się do życzeń. Szczerze.
  Kartka z uśmiechniętym Krzystofem nastroiła mnie bardzo dobrze ale nie będę tutaj słodził, za to mam nadzieję, że ktoś się zastanowi nad moimi życzeniami.
  Niech przyszły rok będzie dla Zarządu LOTu rokiem planowania i przemyślanych decyzji, bez liczenia na łut szczęścia i bez zwalania ewentualnych porażek na czynniki zewnętrzne. Życzę Państwu kompetencji i fachowości oraz rozsądnego doboru kandydatów do pracy.
  Produktowi życzę pokaźnego budżetu na mistery shoppera z prawdziwego zdarzenia. Kogoś kto dużo lata konkurencją, ma odpowiednią wiedzę i wystarczająco dużo odwagi aby szczerze mówić o problemach.
  Szczególne życzenia kieruję do CC LOTu. Życzę im uczestnictwa w kursach językowych na poziomie basic oraz szybkiego przeszkolenia aktorskiego z tego, jak nieszczerze się uśmiechać, żeby nie było od razu widać, że ma się pasażera w głębokiej pogardzie. Niech ktoś im wytłumaczy, że brzydcy i nieformalnie ubrani ludzie, jak ja, też mają prawo latać samolotami. Że ktoś inny może bać się podróży lotniczej, może nie mieć fachowej wiedzy i nie należy go publicznie wyśmiewać. Że niejedzenie mięsa albo jakichś jego rodzajów to powszechna choroba XXI w. i nie należy robić z tego dziwowiska. Nie wymagam od cc prowadzenia rozmów o prozie Faulknera ale powinny chyba wiedzieć, że na pytanie: "Chicken or beef?" można odpowiedzieć inaczej niż powtarzając jedno ze tych słów. Że nie wszyscy ludzie w USA podzielają powszechne uprzedzenia rasowe, nie wszyscy pochodzą z Podlasia i pracują w kontraktorce albo sprzątają domki. W ogóle niech ktoś tym księżniczkom wyjaśni szerokość pojęcia "hospitality". Tego im życzę. A najlepiej niech ktoś im kupi w innej linii bilet na jakiś weekendowy lot, na których zwykle odbywają się praktyki i szkolenia longhaulowe dla nowych cc.
  Niech nowe literki, plansze i karteczki na lotnisku nie stanowią tylko fasady, za którą kryje się nagromadzone przez lata dziadostwo. Niech ktoś sprowadzi do WAW ekipę agentek LO z ORD albo z KRK żeby pokazać słoikowej młodzieży ze stolicy jak okazywać gościnność oraz kompetentnie i sympatycznie rozwiązywać sytuacje problemowe.
  CC z małych samolotów życzę takiej kompetencji ale jednocześnie swobody i humoru i indywidualnego podejścia, jaka cechuje obsługę najmniejszych krajówek w USA i powoduje, że cieszę się na każdy lot najciaśniejszym emb z IAD do EWR.
  Życzę LOTowi mniej bezpodstawnego nadęcia a więcej takich małych smaczków, pilotów z poetyckim zacięciem, purserów, z którymi small talk jest przyjemnością. Oczywiście, inteligencji nie da się nauczyć, wiem, że na wszystko są procedury ale przykry jest widok szefowej pokładu Dasha, która nerwowo przekłada kartki w segregatorze z zapowiedziami, żeby beznamiętnym tonem kaleczyć angielskie PA o medical kilka minut PO FAKCIE wyprowadzenia chorej pasażerki przez medyków. Takie drobiazgi lokują nas lata świetlne od reszty świata bo pani nie była w stanie samodzielnie sklecić pół zdania po angielsku.
  Życzę też LOTowi, żeby "chata za wsią" w ORD przybliżyła się do reszty terminali chociaż o pół mili, to może bagażowi z priority wystarczy wtedy kilka godzin na przesiadkę.
  Pasażerom LOTu życzę stoickiego spokoju oraz żeby zawsze przed dłuższą podróżą wkładali majtki na zmianę do kieszeni marynarki bowiem bagażowa LOTeria może ich zaskoczyć w każdej chwili.
  Aaaa, zapomniałbym, jeszcze w temacie user experience, decydentom życzę lotu jakąkolwiek inną linią lotniczą i pobawienia się IFE. To, co jest zainstalowane w 787 to jest, od strony interfejsu, UX, jawna żenada. C'mon, za pasem rok 2017 a tam rozwiązania rodem z początku wieku. Mniej intuicyjny system widziałem tylko w A333 SU ale tam klient wybitnie niewybredny. Naprawdę nic bardziej przyjaznego nie da się włożyć do sprzętu w relatywnie nowym samolocie?

  Wszystkiego najlepszego! Oby za rok samoloty z polskim żurawiem nadal latały pod tą marką i obyśmy za rok mogli zwoływać forumowe spotkanie gdzieś dalej niż w Tallinie, znam świetne knajpki nad Rzeką Perłową :-).

  Proszę mnie źle nie zrozumieć. Mam bardzo duży sentyment do marki LOT, pierwszy w życiu lot samolotem pasażerskim odbyłem właśnie lotowskim Iłem-18 34 albo 33 lata temu. Nawet wygrałem kiedyś gazetowy konkurs na wiersz chwalący LOT :-) choć obiecanej nagrody nigdy nie zobaczyłem. Od paru lat, ze względu na bylejakość wszystkiego i tzw. "czynnik ludzki", unikam LOTu jak ognia, choć czasem się nie da inaczej. W grudniu leciałem LO longhaul i shorthaul tylko 6 razy, w tym raz nie ze swojej winy, więc ciężko się bardzo wymądrzać na podstawie takiej mizernej próbki bo może po prostu za każdym razem miałem pecha albo zawsze trafiałem na czyjś "zły dzień". A może się czepiam? W tym miesiącu lotniskowy kurier przywoził mi zagubione przez LO bagaże tylko dwa razy więc tragedii nie ma.
  kacper232, Babilas, STYRO and 1 others like this.

 11. #11
  Awatar Cani

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  EPOD/EPSY/EPGD

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez martineho Zobacz posta
  Niech nowe literki, plansze i karteczki na lotnisku nie stanowią tylko fasady, za którą kryje się nagromadzone przez lata dziadostwo. Niech ktoś sprowadzi do WAW ekipę agentek LO z ORD albo z KRK żeby pokazać słoikowej młodzieży ze stolicy jak okazywać gościnność oraz kompetentnie i sympatycznie rozwiązywać sytuacje problemowe.
  W najmniejszym stopniu nie chciałbym tutaj psuć wątku, ale takiej słomianej chamówki i dziadostwa na tym forum to nie widziałem już dawno. Facet, lecz kompleksy gdzie indziej!

 12. #12
  Awatar martineho

  Dołączył
  Jun 2010
  Mieszka w
  EPKK_OSKAR

  Domyślnie

  Panie Tomaszu,
  W najmniejszym stopniu to najpewniej nie zastanowił się Pan nad moimi słowami i nie dostrzegł w nich prawdziwej troski.
  To z pewnością moja wina, mam wrodzoną predylekcję do komplikowania prostych wypowiedzi.
  Zapewne możnaby tu rzygać tęczą miłości albo obściskiwać się w chocholim tańcu ale czy to byłoby szczere?
  Panu też życzę wesołych i pogodnych.

 13. #13

  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  EPST

  Domyślnie

  Z mojej strony też wszystkiego najlepszego z okazji Swiąt Bożego Narodzenia i Szczęsliwego Nowego Roku dla całego personelu LOT a w szczególności dla Krzysztofa i Anety.
  egon.olsen and martineho like this.

 14. #14

  Dołączył
  Jun 2016

  Domyślnie

  Dziękuję (chociaż nigdy w samolocie nie siedziałem i nie zapowiada się w najbliższym czasie) i również życzę wszystkiego najlepszego. Trzymajcie się ciepło i na powierzchni
  egon.olsen, Cani and martineho like this.

 15. #15
  L4
  L4 jest nieaktywny
  Awatar L4

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  w lesie

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez martineho Zobacz posta
  Panie Tomaszu,
  W najmniejszym stopniu to najpewniej nie zastanowił się Pan nad moimi słowami i nie dostrzegł w nich prawdziwej troski.
  To z pewnością moja wina, mam wrodzoną predylekcję do komplikowania prostych wypowiedzi.
  Zapewne możnaby tu rzygać tęczą miłości albo obściskiwać się w chocholim tańcu ale czy to byłoby szczere?
  Panu też życzę wesołych i pogodnych.
  Ja mogę napisać szczerze, że choć moje wcześniejsze doświadczenia z LO na ziemi są dalekie od ideału (a nawet średniej) to w ostatnim roku bardzo pozytywnie zaskakują - od odprawy przymykającej oko na parę dodatkowych kilo do obsługi poczekalni która wreszcie wznosi się ponad zwykłe sprawdzanie czy karta zrobi bip.
  martineho, egon.olsen and kaspric like this.


 16. #16
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie


  Polecamy

  A ja krótko - życzę Wam i nam, by obecna strategia LOT była tą właściwą i żebyśmy w tym i następnych latach mogli cieszyć sie nie tylko z nowych połączeń, ale i przede wszystkim dobrego wyniku finansowego.

  Wesołych Świąt!

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •