Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: AiRUnion.

 1. #1
  Awatar Marcin747

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Jerozolima, Izrael

  Domyślnie AiRUnion.


  Polecamy

  Rząd Rosji pomoże stworzyć prywatnego konkurenta Aerofłotu.

  Wkrótce zostaną podpisane dokumenty o utworzeniu dużej linii lotniczej, która będzie konkurentem Aerofłotu, zapowiedział Kirył Androsow, rosyjski wiceminister gospodarki.
  Nowy przewoźnik lotniczy ma powstać z konsolidacji państwowych i prywatnych aktywów, powiedział Androsow podczas transmitowanego w telewizji posiedzenia rządu. Zaznaczył, że kontrolny pakiet docelowej spółki, nazwanej wstępnie AirUnion, będzie w rękach prywatnych inwestorów.

  MD, RBC

 2. #2

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie

  Air Union? coś nie z rosyjska Swoją drogą skąd takie nowatorskie pomsły, żeby obalić dominację Aeroflotu w Rosji? Konkurencja... Aeroflot ma dość przyzwoite ceny, nie wiem czego chcą..
  TOWA TEI!!

 3. #3
  Awatar Marcin747

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Jerozolima, Izrael

  Domyślnie


  Polecamy

  Sojusz lotniczy w Rosji.
  Władimir Putin podpisał dekret o powołaniu nowego sojuszu lotniczego AiRUnion utworzonego z kilku przewoźników, z kapitałem początkowym 20 mln dolarów. Państwo zachowa minimum 45 proc. w nowej grupie, która znajdzie się w gronie firm o znaczeniu strategicznym. Wejdą do niej Domodiedowo Airlines (państwo ma w niej 50,04 proc.), Krasnojarsk Airlines (udział 51 proc.), Samara Airlines (udział 46,5 proc.) oraz prywatne Sibaviatrans i Omskaja Airlines. Wszystkie formalności mają być załatwione do listopada.

  afp, dpa, p.r.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •