Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie Awaria radaru paraliżuje Europę.


  Polecamy

  Problemy techniczne, jakie wystąpiły w placówce europejskiej służby kontroli ruchu powietrznego Eurocontrol w holenderskim Maastricht, spowodowały opóźnienia w europejskiej komunikacji lotniczej - poinformował Eurocontrol. Usterka ma wpływ również na punktualność samolotów startujących i lądujących na polskich lotniskach. Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz mówi, że opóźnienia mogą sięgnąć kilkudziesięciu minut.

  Jak poinformował Eurocontrol, problemy dotyczą około 700 rejsów. Problemy techniczne w Maastricht dawały o sobie znać między godzinami 14.50 i 16.30. Placówka w Holandii odpowiedzialna jest za ruch powietrzny na wysokościach powyżej 7500 metrów nad Belgią, Holandią, Luksemburgiem i północno-zachodnimi Niemcami.

  Największy niemiecki port lotniczy we Frankfurcie nad Menem poinformował, że po południu doszło tam do zakłóceń odlotów. Jak podała na swej stronie internetowej BBC, opóźnienia w ruchu samolotów odnotowano również w Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii.  Po awarii radaru paraliż na niebie nad Europą; setki samolotów opóźnionych - Wiadomości - WP.PL

 2. #2

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  EPKT

  Domyślnie


  Polecamy

  Heh opóźnienia rzędu parudziesięciu minut nazywają paraliżem? Chyba nigdy nie mieli do czynienia z LOT Charters Wtedy zobaczyliby co to jest prawdziwe opóźnienie.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •