Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ModTeam
  Awatar egon.olsen

  Dołączył
  Mar 2007
  Mieszka w
  EPWA
  Wpisów
  46

  Domyślnie Przystąpienie AI do *A zawieszone


  Polecamy

  Linie członkowskie Star Alliance i Air India wspólnie doszły do wniosku, by wstrzymać połączenie Air India z tym globalnym sojuszem lotniczym. Jest to konsekwencją faktu, że linie Air India nie spełniły minimalnych warunków uczestnictwa określonych w umowie z grudnia 2007 r.


  Po niedawnym przeanalizowaniu statusu aplikacji Air India podczas spotkania Ministra Lotnictwa Cywilnego Indii, dyrektora generalnego Star Alliance Jaana Albrechta i dyrektora generalnego Air India Arvinda Jadhaya, decyzja o wstrzymaniu otrzymała poparcie Zarządu Star Alliance.


  Dyrektor generalny Star Alliance Jaan Albrecht stwierdził: „Podjęta dzisiaj wspólna decyzja o wstrzymaniu działań na rzecz integracji ma przyczynić się do zwiększenia elastyczności Air India w zakresie koncentracji na realizowanej zmianie strategii. Nasze linie członkowskie będą nadal udzielać Air India niezbędnej pomocy w tym procesie.”


  Decyzja ta nie ma wpływu na istniejące kontakty dwustronne z liniami członkowskimi Star Alliance, a także nie zamyka dyskusji na temat możliwego członkostwa w sojuszu na późniejszym etapie, jeśli obie strony uznają to za właściwe.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Moczulski


 2. #2
  Awatar Tupungato

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  Bytom

  Domyślnie


  Polecamy

  Czy wiadomo jakie warunki uczestnictwa nie są spełnione?

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •