JUBILEUSZ »   08.02.2017 - 10 urodziny lotnictwo.net.pl

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 201 do 208 z 208
Like Tree68Likes

Wątek: Oferty pracy w lotnictwie

  1. #201

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    UK

    Domyślnie

    Polecamy

    Ciekawa oferta pracy dla pilota:

    JETFLY, the European leader in the shared ownership of turboprop aircraft, has a opening for an Pilatus PC12 Pilot based in London Denham aerodrome.

    JETFLY will be the launch customer for Pilatus PC24 Jet in Europe (starting 2017). Currently, we are operating a fleet of 20 Pilatus PC12, 2 Citation Jet 3 in Europe.

    We are looking for:

    Co-pilot
    Long term Contract
    Requirement:

    CPL-IR MCC frozen ATPL
    Minimum: More than 400 flight hours total
    Good knowledge in English (Level 5 minimum)
    noise6 likes this.

  2. #202
    Awatar Gladki

    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w

    Domyślnie

    TR na B737-8 w Ryanair to koszt rzędu 30 000 euro +/- płatne z góry.
    Lotnictwo jest równie ciekawe, jak niepojęte !

  3. #203

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    3City

  4. #204

  5. #205

  6. #206

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    3City

  7. #207

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    3City

  8. #208

    Dołączył
    Feb 2017

    Domyślnie Oferta pracy - Mechanik silników lotniczych

    Polecamy

    Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik silników lotniczych

    Miejsce pracy: Środa Śląska

    Zadania:

    • Możliwość współpracy z elitarnym zespołem mechaników montażu i demontażu silników lotniczych
    • Diagnozowanie usterek poszczególnych części silników
    • Realizacja zaplanowanych czynności obsługowych, naprawa wybranych części silników
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym obszarze

    Wymagania:

    • Co najmniej roczne, UDOKUMENTOWANE doświadczenie mechanika w branży lotniczej
    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Znajomość konstrukcji lotniczych / budowy statków powietrznych
    • Znajomość obsługi komputera
    • Wysoka wiedza i kultura techniczna
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca udział w treningu w j. angielskim
    • Silna motywacja do nauki i rozwoju
    • Gotowość do wyjazdów służbowych za granicę w pierwszym okresie zatrudnienia

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prestiżowym, międzynarodowym przedsiębiorstwie z branży lotniczej
    • Możliwość uzyskania licencji mechanika silników lotniczych i certyfikatów uprawniających do pracy w renomowanych serwisach lotniczych na całym świecie
    • Kilkumiesięczny trening w Niemczech oraz Szkocji pod opieką doświadczonych inżynierów, w najlepszych teamach z branży
    • 6-tygodniowy kurs technicznego języka angielskiego
    • Pracę w nowo powstającym przedsiębiorstwie z realną możliwością rozwoju i awansu
    • Liczne i atrakcyjne benefity pracownicze

    W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt na adres mailowy: mateusz.koszmider@manpower.pl lub aplikację bezpośrednio przez link: http://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=mechanik-lotniczy&ad_id=12834

    Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 412.

LinkBacks (?)

  1. 07-02-2017, 17:26
  2. 26-11-2016, 20:21
  3. 18-06-2015, 19:16
  4. 27-04-2015, 09:38
  5. 15-04-2015, 11:13
  6. 01-04-2015, 17:24
  7. 23-03-2015, 09:19
  8. 11-03-2015, 08:39
  9. 19-02-2015, 21:52
  10. 19-01-2015, 13:17
  11. 16-10-2014, 20:26
  12. 10-10-2014, 09:33
  13. 02-10-2014, 22:22
  14. 26-09-2014, 16:58
  15. 15-09-2014, 13:48
  16. 21-07-2014, 10:52
  17. 11-07-2014, 12:07
  18. 30-06-2014, 00:18
  19. 17-06-2014, 22:22
  20. 26-05-2014, 07:30
  21. 08-04-2014, 09:44
  22. 26-02-2014, 10:33
  23. 17-02-2014, 15:10
  24. 10-02-2014, 16:20
  25. 21-01-2014, 12:13
  26. 16-01-2014, 11:46
  27. 05-01-2014, 12:39
  28. 28-12-2013, 18:51
  29. 20-11-2013, 09:53
  30. 09-10-2013, 00:16
  31. 13-08-2013, 12:30
  32. 02-08-2013, 21:23
  33. 29-07-2013, 22:04
  34. 06-06-2013, 18:21
  35. 28-04-2013, 11:53
  36. 12-04-2013, 10:50
  37. 04-04-2013, 10:45
  38. 13-03-2013, 22:46
  39. 20-02-2013, 18:54
  40. 08-02-2013, 12:18
  41. 31-01-2013, 17:33
  42. 21-01-2013, 00:00
  43. 17-01-2013, 23:11
  44. 16-01-2013, 22:25
  45. 14-01-2013, 18:36
  46. 11-01-2013, 01:33
  47. 03-01-2013, 17:13
  48. 03-01-2013, 16:53
  49. 02-01-2013, 19:46
  50. 14-12-2012, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów