Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ModTeam
    Awatar frik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPBC/EPWA/EPMM

    Domyślnie Czy malowanie rejestracji na spodzie skrzydła jest wymogiem?


    Polecamy

    Czy zależy to od linii? Bo tutaj w GLA przy lądowaniach z północy jest świetne miejsce na ścieżce podejścia, ale widać tylko spód maszyn i nie chciałbym tracić regów
    Quidquid latine dictum sit, videtur sapiens.


  2. #2
    Awatar Atco

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Raczej wynika to z wymogow wladz lotniczych panstwa, w ktorym zostal zarejestrowany samolot.
    "Rząd nie zamawiał analiz, które uzasadniałyby konieczność budowy CPK. Wild mówi, że wydłużyłoby tylko proces inwestycyjny."

  3. #3
    Awatar marcin_epkk

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Kraków

    Domyślnie


    Polecamy

    W Polsce jest wymagane.
    http://www.ulc.gov.pl/download/pdf/art%2042.pdf
    Rozdział 4, §14.1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •