Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1

  Dołączył
  Oct 2010

  Domyślnie Ubezpieczenie od opóźnienia


  Polecamy

  Czy któraś z kart kredytowych M&M(citi/mbank) oferuje ubezpieczenie od opóźnienia przylotu do miejsca docelowego z powodu mgły?
  Wydaje mi się że w wątku o KK mBanku ktoś z kolegów pisał że karta Citi to ma i nawet korzystał, że jest domyślnie włączone i nawet nie trzeba kupować biletów tą kartą, ale nie mogę znaleźć tego posta.

  BTW bilet LOT kupiłem korporacyjnym amexem więc może oni coś "dają".

  Do LOTu nie mam żadnych pretensji bo zachowali się ładnie dając hotel i przelot następnego dnia.

 2. #2
  L4
  L4 jest nieaktywny
  Awatar L4

  Dołączył
  Feb 2009
  Mieszka w
  w lesie

  Domyślnie

  A poniosłeś w związku z tym jakieś koszty? Bo ubezpieczenie jak już to je zwraca.

  Generalnie to proponuję zaczać od przeglądnięcia OWU, albo chociaż strony z oferą danej karty, to powinno dać odpowiedź.

 3. #3

  Dołączył
  Feb 2010
  Mieszka w
  KRK

  Domyślnie

  W Citi do kart LOTowskich taka opcję daje Pakiet bezpieczeństwa, ten za 6,5 zł/m-c.
  Najogólniej odszkodowanie za opóźnienie do 3000 zł w zależności od jego rozmiarów (muszą być przynajmniej minimalne) pod warunkiem opłacenia biletu tą kartą, wystąpienia opóźnienia w czasie podróży zagranicznej, więc nie dotyczy rejsów krajowych, braku przyczyn wyłączających (ale akurat pogoda, inaczej niż w 261/2004, nie wyłącza odszkodowania) i bez względu na rozmiar poniesionej szkody. Czyli także wówczas gdy linie zapłaciły za hotel, transport itd.

  Tak było przynajmniej na starych zasadach, takie ja mam od dłuższego czasu. Teraz podobno juz go nie oferują, mogły tez zmienic sie zasady dla nowych klientów.

 4. #4

  Dołączył
  Aug 2009

  Domyślnie


  Polecamy

  Trochę trupa z szafy wyciągam, ale nie chcę nowego wątku zakładać. Która obecnie karta ma najlepsze ubezpieczenie podróżne w niskiej cenie?
  Kiedyś Citibank wyłączył ubezpieczenie do karty M&M ale teraz widze, że znów ma we współpracy z AIG. Nie czytałem całych warunków.
  Kto jeszcze ma coś takiego? Czy w ubezpieczeniach podróżnych do kart, aktywacja ubezpieczenia następuje poprzez zakup biletu/hotelu kartą?

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •