Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
Like Tree1Likes
 • 1 Post By kaspric

Wątek: rezerwacja przez Expedię

 1. #1
  PawelL
  Goście

  Domyślnie rezerwacja przez Expedię


  Polecamy

  Czy Expedia stosuje taki system rezerwacyjny, który umożliwia zarządzanie rezerwacją z profilu Miles&More? Nigdy nie rezerwowałem biletów inaczej, niż przez strony przewoźników - a teraz potrzebuję takiej kombinacji lotów, której ani strona LH, ani OS mi nie oferuje. Pomyślałem więc o Expedii i stąd pytanie. Czy np. będzie możliwa odprawa on-line przez stronę LH po rezerwacji przez Expedię?

 2. #2
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie

  Rok temu rezerwowałem przez expedię i nie miałem problemu z wyborem miejsc. Loty były LH i NH, a miejsca wybrałem ze strony lotowskiej (chyba wszystkie OIDP, ale zarządzać rezerwacją mogłem też ze strony ANA).

  Zresztą tak jest chyba z większością pośredników, zarówno Opodo jak i Tripsta też podają numer rezerwacji u przewoźnika (nie tylko swojej) i jeżeli z poziomu zarządzania rezerwacją możesz zmienić później miejsca, nie powinno być problemu.

 3. #3
  Awatar kelcon

  Dołączył
  Jun 2008
  Mieszka w
  EPWA

  Domyślnie

  Wielokrotnie kupowałem przez Expedia i nie bylo problemow z odprawą. Za to uważałbym przy seat maps. Przy lotach AF przez atlantyk pokazywał i pozwalał wybrać nieistniejące miejsca. Dlatego najlepiej rezerwacje później obsługiwać juz na stronach konkretnej linii.
  AB A3 AF BA 7D B6 CO C0 DL DY EI FL FR JU J2 K2 LH LO NB OF OU PS SK SN UX U2 YG VY VV W6 WN WU
  A318 A319 A320 A33(23) A388 AN24 C150 C152 C172(LMPSR) CR9 AT5 AT7 B717 B73(3456789) 752 B76W B744 DH4 E45 E70 E75 E95 IL18 P28(140/181) RJ1H YK42D
  Warsaw Piper Group | CAVOK | Pytania Lotnicze PPL EASA + FAA

 4. #4
  PawelL
  Goście

  Domyślnie

  Czyli jeżeli dajmy na to - przeloty będą OS i LH, dostanę numer rezerwacji umożliwiający obsługę rezerwacji na LH?

 5. #5

  Dołączył
  Jun 2010
  Mieszka w
  EPTO

  Domyślnie

  expedia używa pod spodem Amadeusa. Z moich doświadczeń sprzed roku, jedyny problem jest taki, że nie dostajesz "typowego" numeru rezerwacji tylko expediowy i musisz go odszukać - pogrzeb w expedii, wyedytuj rezerwację na ich stronie i poszukaj numeru rezerwacji w formacie podobnym do "3HK2Z1", czyli 6 znaków alfanumerycznych. Taki numer powinieneś być w stanie wprowadzić na stronie M&M.

 6. #6
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie

  Nie ma problemu z tym, dostajesz ten kod razem z etixem. Wygląda to tak, że do każdego lotu masz tabelkę (+ oczywiście kolumny z detalami rezerwacji):

  All Nippon Airways
  Confirmation Code: BZJMH6
  Use this for online checkin

  I confirmation code to jest numer rezerwacji linii, prawdopodobnie, jeżeli Twoje połączenie wypluwa tylko expedia, możesz mieć 2 różne numery dla kilku lotów.
  PawelL likes this.

 7. #7
  PawelL
  Goście

  Domyślnie


  Polecamy

  Uprzejmie dziękuję :-)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •