Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1

  Dołączył
  Mar 2019

  Domyślnie Perspektywy na przyszłość


  Polecamy

  Witam, mam dosyć ważną sprawę i myślę że na tym forum zostanie mi ona odpowiednio wyjaśniona i rozwiane zostaną moje wszystkie wątpliwości.
  Pierwsze i podstawowe pytanie to jest: Jakie mam szanse na dostanie się na pierwszego pilota i w jakim czasie się to odbywa jeżeli skończę cały kurs 0->ATPLa. Chodzi mi głównie o to czy trzeba mieć jakieś znajomości aby dostać się bez problemu i w miarę szybko do pracy jako pilot. Jak wygląda taka praca na początku ile czasu spędza się w domu jak ten dom wygląda czy mieszka się w miejscu czy jest się cały czas poza domem. Jakie w ogóle na dzień dzisiejszy lub może troszkę przyszły są perspektywy dla osoby w wieku 23-25 lat bez studiów która skończy wszystkie potrzebne kursy i szkolenia jak wyżej napisałem np. ten kurs 0->ATPLa.

 2. #2

 3. #3

  Dołączył
  Mar 2014

  Domyślnie

  Jak widać w świecie mediów nic się nie zmienia bowiem "...nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, nie na pl. Czerwonym tylko na pl. Rewolucji, nie samochody ale rowery i nie rozdają, a kradną...." czyli pilot wprawdzie "prowadził" wielkiego airbusa nie mając licencji liniowej (ATPL), ale był posiadaczem licencji zawodowej (CPL), która do pełnienia czynności drugiego pilota jak najbardziej go uprawnia...

 4. #4

  Dołączył
  Jul 2017

  Domyślnie


  Polecamy

  Od atpl do latania duzymi pasazerskimi droga daleka, a w przypadku gdybys sie wstrzelil w lata kryzysu ekonomicznego niemozliwa (nikt w takim przypadku niezasponsoruje type r)

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •