Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar qwaseq

  Dołączył
  Sep 2009
  Mieszka w
  Radom

  Domyślnie 2010.03.03 Balon w potrzebie


  Polecamy

  Niecodzienną akcję prowadzili we wtorek wieczorem sandomierscy policjanci. Poszukiwali balonu z Niemcem na pokładzie, który miał awaryjne lądowanie.
  Sygnał o awaryjnym lądowaniu załogowego balonu sandomierscy policjanci odebrali ok. godz. 19. - Ośrodek Koordynacji Poszukiwań i Ratownictwa Lotniczego w Warszawie poinformował nas, że balon lecący na trasie Praga - Kaliningrad potrzebuje pomocy i będzie miał awaryjne lądowanie w okolicach Sandomierza - mówi Katarzyna Grzybowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.
  Policjanci rozpoczęli poszukiwania w rejonie spodziewanego lądowania, we wsi Chodków Nowy (gm. Łoniów). Szybko okazało się jednak, że sytuacja nie jest dramatyczna.
  źródła:
  * Balon w potrzebie | dlapilota.pl
  * Ale akcja! Wyl

  może ktoś wie coś więcej.

  PS: by Gregor

 2. #2

  Dołączył
  May 2008
  Mieszka w
  Mielec

  Domyślnie


  Polecamy

  Balon awaryjnie lądował pod Sandomierzem

  Balon miał wylądować w rejonie Chodkowa Nowego (gmina Łoniów) w powiecie sandomierskim. W tym czasie nad naszym regionem przelatywało kilka balonów – leciały z Pragi do Kaliningradu.

  Zgłaszający nie określił dokładnego położenia, więc nie wiadomo, czy balon nie osiadł po stronie województwa podkarpackiego. Nie wykluczone, że zaraz po lądowaniu balon wystartował. Na miejsce wysłano policjantów z ruchu drogowego. Pytali mieszkańców Chodkowa, czy nie widzieli lądującego balonu. Ostatecznie policjanci niczego nie znaleźli.

  Katarzyna Grzybowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu powiedziała, że pilot narodowości niemieckiej łączył się ze swoimi współpodróżnikami lecącymi innym balonem i po wylądowaniu miał przekazać, że nic mu się nie stało.

  We wtorek wieczorem dzwoniliśmy do Ośrodka Koordynacji Poszukiwań i Ratownictwa Lotniczego w Warszawie z pytaniem o szczegóły lądowania. Odmówiono nam udzielenia informacji.

  echodnia

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •