Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1

  Dołączył
  Oct 2010
  Mieszka w
  Cieszyn

  Domyślnie 2010.11.04 - Podejrzany ładunek na pokładzie samolotu linii Delta


  Polecamy

  W związku z podejrzanym ładunkiem samolot amerykańskich linii Delta wylądował w Bombaju przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa. Na pokładzie było 247 osób - podała stacja CNN, powołując się na rzecznika lotniska w Bombaju.
  Samolot znajduje się w odizolowanym miejscu, gdzie saperzy i ochrona lotniska sprawdzają ładunek - powiedział Manish Kalghatgi.
  - Przedstawiciele linii Delta w Amsterdamie poinformowali pilota, że w samolocie może znajdować się nieznany ładunek - powiedział rzecznik lotniska. W związku z tym linie zwróciły się do władz lotniska o przeprowadzenie dodatkowej kontroli.
  Airbus A330 leciał z Nowego Jorku i miał międzylądowanie w Amsterdamie. Na pokładzie było 235 pasażerów i 12 członków załogi. Wszyscy bezpiecznie opuścili pokład - poinformowali przedstawiciele linii lotniczych Delta.
  Pasażerów poproszono o pozostanie na lotnisku, dopóki ochrona nie skończy sprawdzania zawartości bagażu i towarów - powiedział krewny pasażerów, którzy znajdowali się na pokładzie.
  W zeszłym tygodniu w lecących z Jemenu do USA samolotach znaleziono materiały wybuchowe przygotowane do zdetonowania. Paczki były wysłane z Jemenu do synagog w USA.
  Prawdopodobnie kolejna podejrzana paczka.
  Ostatnio edytowane przez Staford ; 04-11-2010 o 22:24 Powód: Korekta formatu daty.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •