Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Apr 2010
  Mieszka w
  LDZ/Cherry Mountain :)

  Domyślnie 2011-04-19 ATR 72 LOTu pęknięta opnona na EPRZ


  Polecamy

  Do zdarzenia doszło wczoraj po południu, gdy w Jasionce wylądował samolot z pasażerami lecącymi z Warszawy. Na pokładzie były 64 osoby.
  Samolot ATR 72 należący do Polskich Linii Lotniczych LOT o godz. 17.30 podchodził do lądowania w Jasionce. - W samolocie pękła opona i się zapaliła. Na szczęście nie trzeba było uruchamiać żadnych nadzwyczajnych procedur. Nasze służby ugasiły ogień. Pasażerowie w normalnym trybie opuścili pokład - zapewnia Łukasz Sikora, szef marketingu spółki lotniskowej "Rzeszów-Jasionka".

  Samolot wieczorem nie wrócił już do Warszawy. Do późnych godzin trwała wymiana opony. - Dzisiaj maszyna odbyła lot techniczny, czyli na pokładzie nie było pasażerów. Z naszych informacji wynika, że samolot jest już w normalnym ruchu - dodaje Sikora.


  Więcej... Pękła opona w samolocie podczas lądowania w Jasionce

 2. #2

  Dołączył
  Jan 2011

  Domyślnie


  Polecamy

  Nie do "późnych godzin" a rano, kolejnym rejsowym przyleciała ekipa i części - robili na tempo bo maszyna była potrzebna do kolejnych lotów, odleciała trochę po rejsowym (rzeczywiście lotem technicznym), nie wiem jak przeszła ocen ę techniczną w Warszawie bo na kołach z Rzeszowa wracałem.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •