Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar MichalWroc

  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  Wrocław

  Domyślnie 2012.12.25 Katastrofa An-72 w Kazachstanie


  Polecamy

  Katastrofa wojskowego samolotu transportowego w Kazachstanie. Są co najmniej 22 ofiary śmiertelne.
  Samolotem An-72 lecieli członkowie służb granicznych. Maszyna rozbiła się w pobliżu Szymkentu na południu kraju, przy granicy z Uzbekistanem. Nikt nie przeżył katastrofy.

  Według agencji Interfaks, zginęły 22 osoby. RIA Nowosti pisze o 27 ofiarach śmiertelnych. Według Interfaksu, w katastrofie zginął między innymi szef służb granicznych, pułkownik Turganbek Stambekow.
  (PG)
  Katastrofa samolotu wojskowego, nikt nie przeżył

 2. #2
  Awatar MichalWroc

  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  Wrocław

  Domyślnie


  Polecamy

  Więcej szczegółów:
  Do katastrofy doszło dziś ok. 18:55 czasu lokalnego w pobliżu wioski Sajram, 20 km od lotniska Szymkient. Samolot An-72 należący do służby granicznej Komitetu Bezpieczeństwa Narodowego Kazachstanu, który leciał z Astany, rozbił się podczas podejścia do lądowania, po czwartym zakręcie. Spadł z ok. 800 metrów i spłonął. Na miejscu katastrofy służby poszukiwawczo-ratownicze znalazły tylko niewielkie fragmenty maszyny.
  Na pokładzie An-72 znajdowało się 27 osób: 7 członków załogi i 20 funkcjonariuszy służby granicznej, w tym po. jej szefa, płk Turganbek M. Stambiekow. Według wstępnych danych, w katastrofie zginęło co najmniej 10 osób. Prawdopodobnie nie żyją jednak wszyscy lecący samolotem.
  Katastrofa An-72 w Kazachstanie - Altair Agencja Lotnicza

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •