Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1

  Dołączył
  Mar 2022
  Mieszka w
  Radom

  Domyślnie Pokazy lotnicze Radom (11.10.22)


  Polecamy

  + Aerobatic TEAM Orlik

  Dostałem info od ZA ORLIK, że pokazy w związku z military art i powrotem PZL-130, M-28 do Radomia . Ciekawe czy TIGER przyleci do EPRA. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja .

 2. #2

  Dołączył
  Mar 2022
  Mieszka w
  Radom

  Domyślnie

  Dzisiaj dostałem dokładniejszą informacje od Lotniska Warszawa-Radom. Według ich informacji 11 października odbędzie się pokaz ale nie z okazji powrotu orlików do Rdm (nie dostałem informacji z jakiej okazji będzie pokaz). Uruchomienie drogi startowej się opóźni do końca października a nie tak jak przewidywano, w połowie (z 17.10.22 na 24.10.22r ). Możliwy jest desant z M28, trwają uzgodnienia. Więcej info co do uczestników nie dostałem choć wątpię żeby było cokolwiek oprócz tego co jest w planach .

 3. #3
  Awatar alien

  Dołączył
  Oct 2008
  Mieszka w
  3M

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez orlik050 Zobacz posta
  ... 11 października odbędzie się pokaz ale nie z okazji powrotu orlików do Rdm (nie dostałem informacji z jakiej okazji będzie pokaz). ...
  Może z okazji wigilii Dnia LWP?
  W czasach świetności radomskiej jednostki defilada na 12 października była obowiązkowa (podobnie zresztą jak we wszystkich innych jednostkach)...
  For every solution there is a problem.

 4. #4

  Dołączył
  Mar 2022
  Mieszka w
  Radom

  Domyślnie


  Polecamy

  Informacja z ,,Wojsko Polskie,,:

  Sezon pokazów lotniczych powoli dobiega końca. Przed pilotami Zespołu Akrobacyjnego „Orlik” jeszcze jeden pokaz dynamiczny, który odbędzie się 11 października w Radomiu, jako jedna z atrakcji kolejnej edycji Konkursu Filmów, Fotografii i Plastyki WP „Military Art 2022”.


  Tak więc powód jest już nam znany .

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •