Lotnisko Neuhardenberg (30 km od granicy polsko-niemieckiej w Kostrzynie, 45 km od Berlina) zaprasza wszystkich miłośników lotnictwa na

I Polsko-Niemiecki Piknik Lotniczy FLY-IN 2010

Zespół lotniska Neuhardenberg serdecznie zaprasza wszystkich pilotów, pasażerów, wszystkich pasjonatów oraz każdego, kto czerpie radość ze wspólnych spotkań na I. Piknik Lotniczy FLY-IN 2010, który odbędzie się w dniach od 23 do 25 kwietnia 2010 (piątek, sobota, niedziela) w miejscowości Neuhardenberg w Niemczech.


I. Polsko-Niemiecki Piknik Lotniczy FLY-IN jest imprezą dla wszystkich entuzjastów lotnictwa, zarówno profesjonalistów jaki amatorów.


W programie m.in. loty, pokazy, zawody w lądowaniu precyzyjnym, zwiedzanie muzeum oraz okolicy, a także barwny jarmark, pchli targ, wystawa przeróżnych pojazdów (pojazdy wojskowe, trabanty, oldtimery, traktory), loty Cessną i skoki spadochronowe, spotkanie miłośników dwu- i trójkołowców (inauguracja sezonu 2010), pokazy sztukmistrza Gachot, karuzele, gokarty, bungee-jumping 4 w 1, zwiedzanie hangarów, stanowisko informacyjne oraz pokazy psów ratowniczych, stoisko promocyjne Bosch, ekipa Radia BB, rybne przysmaki, znakomite konkursy, kolejka dla dzieci, dmuchany zamek.
W pobliżu lotniska znajdują się hotele, w których można znaleźć zakwaterowanie, ale istnieje również możliwość rozbicia namiotu na terenie imprezy. Wszyscy goście, którzy przybędą na piknik samolotem są zwolnieni z opłaty lotniskowej.Dojazd na teren lotniska: w przypadku przekraczania granicy w Kostrzynie nad Odrą (woj.lubuskie) - należy kierować się na miasto Seelow, a następnie na Neuhardenberg.


Ceny:
voucher 1-dniowy all-inclusive 20 euro
voucher 3-dniowy all-inclusive 40 euro


Więcej informacji pod adresem: FLY IN 2010
Informacje w języku polskim malgorzata.ebert@gmail.com