Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Jan 2008
  Mieszka w
  PL

  Domyślnie ZLOT 2011 Krzesiny


  Polecamy

  4-6.10. Kurs szkoleniowo-metodyczny dla kierowniczej kadry lotnictwa Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej (SZRP) „ZLOT - 2011” odbędzie się w dniach 4-6 października 2011 roku w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu - Krzesinach oraz 21. Centralnym Poligonie Lotniczym „Nadarzyce”.
  Celem szkoleniowym „ZLOTU - 2011” jest sprawdzenie poziomu wiedzy specjalistycznej kierowniczej kadry lotnictwa SZRP, ocena jej umiejętności pilotażowych i bojowych, a także wymiana doświadczeń zdobytych przez personel latający SZRP, w kontekście zadań operacyjnych w kraju i poza jego granicami. W szkoleniu wezmą udział dowódcy i szefowie jednostek lotniczych Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej, Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych oraz przedstawiciele Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych.

  W trakcie „ZLOTU-2011” w ramach połączonej operacji lotniczej angażującej i integrującej duże grupy samolotów różnych typów i różnego przeznaczenia, piloci wykonają szereg misji bojowych na 21.CPL.

  Przedstawicieli mediów zapraszamy do uczestnictwa w „Zlocie- 2011” na terenie 31.BLT w Poznaniu - Krzesinach, w dniu 4 października br. Tego dnia akredytowani przedstawiciele mediów uczestniczyć będą w:

  - obserwacji i rejestracji lądowań uczestników „ZLOT-2011” po wykonanych zadaniach na poligonie w godzinach 10.00 -13.00;
  - pamiątkowym zdjęciu grupowym uczestników „ZLOT-2011” o godz.14.00;
  - wywiadach udzielonych przez dowódców załóg różnych typów statków powietrznych.

  Akredytacje dla dziennikarzy prowadzi oficer prasowy 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego, kpt. Joanna Krząstek, tel.519 038 244; e-mail: rzecznik.31blot@sp.mil.pl.

  Wnioski u udzielenie akredytacji prosimy przesyłać na wskazany adres e-mail w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03 października br. do godz. 14.00.

  Uwaga! Przylot statków powietrznych i wykonanie misji lotniczych uzależnione jest od warunków atmosferycznych i w wypadku niekorzystnej pogody może zostać ograniczone lub odwołane.

 2. #2

  Dołączył
  Jul 2009
  Mieszka w
  Szczecin

  Domyślnie


  Polecamy

  Super sprawa na koniec sezonu (oczywiście dla tych, którzy nie odwiedzają Axalp Brakowało może startów/lądowań w parach (jedynie odlot Migów), ale za to dużo swobody na płycie, no i pogoda całkiem niezła, jak na październik.


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •