Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar spa10

  Dołączył
  Jun 2015
  Mieszka w
  Grudziądz

  Domyślnie Grudziądz Air Show (9 września 2018)


  Polecamy

  Sztandarową imprezą w 2018 roku będzie Grudziądz Air Show. Będziemy mogli podziwiać podniebne akrobacje myśliwców MiG -29 i innych maszyn na tle spichlerzy. Na „deser” koncert Bajmu!

  - Chcemy kultywować tradycje lotnictwa wojskowego, które rodziło się w naszym mieście. To u nas w 1921 roku utworzono Wyższą Szkołę Pilotów, która stała się kuźnią młodych kadr lotnictwa polskiego i zalążkiem słynnej Szkoły Orląt z Dęblina - argumentuje prezydent, Robert Malinowski.

  Prace nad organizacją tej imprezy trwają od kilku miesięcy. - Wymagają ścisłej współpracy z Wojskiem. Planujemy pokazy myśliwców MiG -29 z jednostki z Mińska Mazowieckiego i Malborka oraz wystawę sprzętu helikopterów MiG- 24 z Pruszcza Gdańskiego, nazywanych też „latającymi czołgami” - zapowiada prezydent Robert Malinowski.

  O muzyczną oprawę tego lotniczego święta zadba zespół Bajm z Beatą Kozidrak. Impreza 9 września na Błoniach Nadwiślańskich. Jest ona organizowana przez urząd miejski wraz z Aeroklubem Nadwiślańskim. Wstęp na wszystkie atrakcje i koncert jest bezpłatny!
  Szykuje się odlotowa impreza! Grudziądz Air Show! - pomorska.pl


  Ciekawe, co z tego wyjdzie...

 2. #2
  Awatar spa10

  Dołączył
  Jun 2015
  Mieszka w
  Grudziądz

  Domyślnie


  Polecamy

  + Żelazny Grupa Akrobacyjna

LinkBacks (?)

 1. 04-03-2018, 13:04

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •