Witam,
W imieniu pisma Just Fly Magazine, ośrodka szkolenia FLY Polska z Mielca i biura Meeting Maker zapraszam wszystkich pilotów wraz z rodzinami i przyjaciółmi na kolejną wyprawę zagraniczną.

W dniach 14-16października (termin rezerwowy na wypadek niepogody: kolejny weekend) lecimy w Karpaty, aby podziwiać piękne kolorowe górskie pejzaże. Miejsce docelowe to północna Rumunia, prowincje Maramuresz i Bukowina, pełne niesamowitych krajobrazów i malowniczych cerkwi i monastyrów. Po drodze przelecimy też przez Słowację, Węgry i Ukrainę.


Wyprawa organizowana jest dla każdego, szczególnie dla tych, którzy z różnych powodów (brak doświadczenia, język) boją się latać za granicę sami. Będzie krótkie szkolenie, opieka przewodnika i instruktora. Mile widziane także samoloty UL.

Nasze wyprawy organizowane są w standardzie PAY&FLY, czyli pilot nie martwi się o nic, poza pilotażem i podziwianiem pięknych widoków. Zapewniamy „wikt i opierunek” (w dobrych warunkach!), materiały do lotu (mapy, prognozy, plany lotu), transport na miejscu i ciekawy program zwiedzania oraz integracji J Wszystko (łącznie z opłatami lotniskowymi, administracyjnymi) w cenie, która wynosi: 400 zł wpisowego (od samolotu) oraz ok. 800 zł od każdej osoby.

Szczegóły: http://www.justfly24.pl/wyprawy/program3.pdf
Zgłoszenia: http://www.justfly24.pl/wyprawy/zgloszenie3.pdf
Pytania: Michał Zazula, 668 422 090, m.zazula@justfly24.pl

Do miłego,
Michał Zazula