Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. #1

  Dołączył
  Apr 2009
  Mieszka w
  Iława

  Domyślnie E-learning w BB Aero


  Polecamy

  Cześć!

  Jestem zainteresowany zrobieniem teorii do PL(G) w Rybnickiej szkole BB-Aero korzystając z e-learningu.
  W związku z tym mam do was pytanie - czy ktoś z tego korzystał i może ewentualnie kilka słów o sposobie jak i poziomie ów szkolenia powiedzieć?
  Pozdr.

 2. #2
  Awatar romasko1

  Dołączył
  Nov 2011

  Domyślnie

  Też planuję rozpocząć ten kurs e-learningowy, lecz dopiero za miesiąc. Mam natomiast pewne wątpliwości, apropo respektowania tego szkolenia w aeroklubach. Podłączam się do tematu i czekam na wypowiedź kogoś, kto wie trochę więcej na ten temat. Pozdrawiam

 3. #3

  Dołączył
  Sep 2009

  Domyślnie

  BB Aero to certyfikowane FTO, więc jak wystawią Ci zaświadczenie to powinno być respektowane w innych FTO. Teoria - teorią ... oczywiście.

  Marcin

 4. #4

  Dołączył
  Mar 2012
  Mieszka w
  Żywiec

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez romasko1 Zobacz posta
  Też planuję rozpocząć ten kurs e-learningowy, lecz dopiero za miesiąc. Mam natomiast pewne wątpliwości, apropo respektowania tego szkolenia w aeroklubach. Podłączam się do tematu i czekam na wypowiedź kogoś, kto wie trochę więcej na ten temat. Pozdrawiam
  Witam,
  Ja wiem trochę więcej w tym temacie
  Jeżeli Aeroklub/Szkoła nie chce respektować wydanych gdzie indziej zaświadczeń ukończenia szkolenia, to musi mieć konkretny powód takiego postępowania. Proszę o zgłoszenie do mnie, jeżeli zaświadczenie o ukończeniu szkolenia teoretycznego do licencji pilota szybowcowego wydane przez BB-Aero nie zostało zaakceptowane lub wiecie, że nie będzie one respektowane tam gdzie chcecie się szkolić praktycznie.
  Namawiam na szybowcowe szkolenie e-learningowe u nas bo się tym zajmuję i uważam, że spełnia ono swoją rolę.
  Większość zależy od ucznia, który przyswaja zdobywaną wiedzę. W jaki sposób ma do niej dostęp, to mniej ważny temat. Czy wysłucha wykładu, jeżeli się na nim pojawi i inni kursanci mu nie przeszkodzą, żeby się skupić i zrobi (lub nie) notatki, przeczyta podręcznik (jeżeli go ma) lub skorzysta z naszego kursu, gdzie ma podane "jak na tacy" i będzie mógł się uczyć kiedy mu pasuje i będzie pod moją opieką , to może każdy kandydat na szkolenie sam zdecydować.
  Szkolenie teoretyczne kończy się trzy dniowym szkoleniem "w ławce" i w hangarze na lotnisku, bo nie wszystkiego można nauczyć przez monitor i dopiero po nim otrzymuje się zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
  Każdemu zainteresowanemu szkoleniem u nas (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego) wysyłam umowę, gdzie są opisane szczegóły szkolenia. Wspominam o tym, bo staram się nie nie odpisywać na pytania anonimów ale czasami może mnie ponieś, lecz anonimy niech na to nie liczą .
  Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie zobowiązuje do dokonania opłaty za kurs.
  Pozdrawiam wszystkich czytelników tego forum, pisząc dzisiaj z pochmurnego Żywca.
  P/S
  Na koniec ciekawostka poza tematem:
  W ostatni dzień (27.03) naszych lotów w gościnnych Rudnikach udało się za naszą wyciągarką wyholować Puchacza w dwuosobowej załodze na 1350 metrów z liny rozłożonej na długości około 2450 metrów.

 5. #5

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  z Polski

  Domyślnie


  Polecamy

  Cytat Zamieszczone przez Roman Kata Zobacz posta
  W ostatni dzień (27.03) naszych lotów w gościnnych Rudnikach udało się za naszą wyciągarką wyholować Puchacza w dwuosobowej załodze na 1350 metrów z liny rozłożonej na długości około 2450 metrów
  I to jest dobra wiadomość.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •