Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Nov 2012

  Domyślnie Szkolenie szybowcowe-jak i gdzie?


  Polecamy

  Cześć wszystkim. Chciałbym w tym roku odbyć szkolenie szybowcowe (tzw. podstawówkę) i przy okazji po tym najwięcej polatać. Problem polega na tym, że niewiele wiem na temat dostępnych szkoleń praktycznych(teorię mam już zdaną- tylko kwt napisać muszę). Najbardziej pasowałoby mi szkolenie w formie "skoszarowanej"(obóz). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i opinie.

  Pozdrawiam.

 2. #2
  Awatar Liveed

  Dołączył
  Sep 2010
  Mieszka w
  EPWA/WAW

  Domyślnie


  Polecamy

  Wybór ośrodka w dużej mierze zależy od tego skąd jesteś. Tutaj masz mapę polskich aeroklubów Szybowce.Com - Aerokluby Najlepiej zadzwoń do wybranego i zapytaj o to co chcesz wiedzieć. Ewentualnie napisz tutaj skąd jesteś i na czym Ci najbardziej zależy. Cena szkolenia, życie na polu namiotowym (lub dojazd do lotniska), czy masz dużo czasu na szkolenie, może latanie w górach? Dużo jest czynników, które decydują o wyborze, dlatego ciężko jest jednoznacznie napisać gdzie będzie dla Ciebie najlepiej. Musisz nam przedstawić swoją sytuację.

  Jeżeli od Twojego szkolenie teoretycznego nie minął rok to nie musisz zdawać KWT. Wystarczy zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •