Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Nov 2016

  Domyślnie Kilka pytań odnośnie PPL(A)


  Polecamy

  Witam! Planuję zrobić licencję PPL(A) ponieważ w przyszłym roku wybieram się na kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka na Prz(docelowo pilotaż). Myślałem nad zrobieniem w zbliżające się wakacje (Maj- Październik) teorii a na następnych zacząć latanie i podjąć próbę egzaminu praktycznego. Czy z waszego doświadczenia taka opcja jest dobra czy może jednak lepiej próbować zrobić to bez przerwy, nie rozdzielając tego? Kolejną rzeczą o którą chciałbym się zapytać jest forma szkolenia teoretycznego, jestem z małego miasta i nie ukrywam że wygodniej byłoby robić to online np. w Avioner. Jakie są wasze opinie na temat tego typu szkolenia? Czy różni się od tych przeprowadzanych w aeroklubach czy szkołach lotniczych? Dzięki za pomoc

 2. #2

  Dołączył
  May 2010

  Domyślnie


  Polecamy

  Najlepszym rozwiązaniem, w mojej opinii, jest zrobienie teorii stacjonarnie w najbliższym dla Ciebie aeroklubie. Tego typu szkolenie daje dużo więcej niż najlepsze szkolenie on-line, ponieważ wraz z wiedzą teoretyczną otrzymujesz duży zasób doświadczenia od instruktorów. Trudno to przeliczyć na pieniądze i czas.
  Najlepiej szkolenie teoretyczne rozpocząć na początku roku np. luty/marzec i na wiosnę przed wakacjami lub w trakcie wakacji przystąpić do szkolenia praktycznego.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •