Witam,

Nie znalazłem w miarę aktualnego wątku na temat ośrodków szkolenia do licencji PPL(A) w Szczecinie i okolicach zatem postanowiłem założyć temat.
Na stronie ULC'u znalazłem dwa, tj. Sky-City oraz Glass Cockpit Aviation. Miał ktoś może do czynienia z którąś z wymienionych ATO? Z analizy ich stron internetowych wynika, że w Sky-City godzina lotu AT-3 w ramach szkolenia do PPL'ki kosztuje 630, w Glass Cockpit Aviation za 650 wychodzi szkolenie na Cessnie 152 także różnica niewielka. Kadra na stronie Sky-City robi wrażenie zaś Glass Cockpit Aviation z ofertą egzaminów ICAO i szkoleń IFR wydaje się być dobrym wyborem jeśli chodzi o dalsze perspektywy.
Przy okazji zapytam jeszcze o Aeroklub Ziemi Lubuskiej, tam PPL wychodzi trochę taniej a dodatkowo można się wyszkolić nawet do ATPL i jak wynika z ich FB to mają kilku kursantów już w liniach.
Ma ktoś doświadczenia z którąś ze szkół?
I jeszcze jedno pytanie - jakie są realne możliwości budowania nalotu przy wyrzucaniu skoczków w Aeroklubie Szczecińskim czy Ziemi Lubuskiej? Czy jeśli będę miał wylaszowanego An'tka i 30 h jako PiC to jest szansa zapewnić sobie trochę latania?

Pozdrawiam,
Kuba