Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Sep 2016

  Domyślnie Szkolenie online do PPL(A)


  Polecamy

  Cześć, z racji tego, że w moim ośrodku nie robią już szkolenia teoretycznego stacjonarnie (niestety), jestem zmuszony wybrać jakieś szkolenie online. Polecano mi avionera, możecie coś na ten temat powiedzieć? Ewentualnie inne szkoły godne polecenia?

  A propos avionera: wiem, że liczy się merytoryka, ale to co mnie odstraszyło trochę, to realizacja materiałów szkoleniowych - nie wygląda to zbyt profesjonalnie. Może ktoś się wypowie na ten temat, kto ukończył kurs u nich?

 2. #2
  Moderator
  Awatar frik

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  EPBC/EPWA/EPMM

  Domyślnie


  Polecamy

  Robiłem niedawno teorię do PPL(A) w Avionerze i szału nie ma, ale też nie ma co odradzać. Wykładowcy są różni, niektórzy dobrze prezentują, inni nie bardzo się czują przed kamerą i to widać. Pewne maniery językowe, różne eeee, yyyy które na żywo by przechodziły niezauważone, przy oglądaniu nagranego wykładu potrafią przeszkadzać. Przy formie e-learningu oczekiwałbym też więcej grafik i animacji, zamiast pisania po flipcharcie flamastrem.

  Z zastrzeżeniem, że ja kiedyś już robiłem teorię do PPL(A) i PL(G), więc sporej ilości materiału słuchałem jednym uchem (zaliczając potem jednostkowe testy bez problemu). Dla mnie forma e-learningowa to duża zaleta w porównaniu do stacjonarnych wykładów o sztywno wyznaczonych dniach igodzinach.
  Quidquid latine dictum sit, videtur sapiens.


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •