Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. #1

  Dołączył
  Nov 2014

  Domyślnie 0-atpl gdzie tanio zrobić?


  Polecamy

  Zastanawiałem się, by rozejrzeć sie jak wyglada takie szkolenie, jak to jest płatne czy z góry czy w ratach oraz gdzie to można zrobić. Ktoś coś wie czy gdzies zejde poniżej 150 a nawet 130 tys?

 2. #2

  Dołączył
  Dec 2012

  Domyślnie

  W ZUA w Mielcu zrobisz możliwie najtaniej. Myślę że wyjdzie spokojnie poniżej 130 tys.

 3. #3

  Dołączył
  Nov 2014

  Domyślnie

  a czy za takie szkolenie płaci się z góry czy to można ratalnie? Np powiedzmy pracuje za granica, zarabiam wracam na miesiac wakacji i latam płacąc im za ten miesiac i poem znowu przerwa itp?

 4. #4

  Dołączył
  Dec 2012

  Domyślnie

  Generalnie w tym ośrodku jest dość przyjemnie wszystko rozwiązane. Możesz się umówić, że płacisz z góry za szkolenie CPL, za nocke, a w przypadku dolatywania godzin za x (tyle ile będzie tobie wygodnie) godzin z góry. Ogólnie nikt cie nie zabije jeśli parę godzin przelatasz na zapas. Szczerze polecam ten ośrodek- sam jeszcze niedawno szukałem, gdzie zrobię uprawnienia tanio, przyjemnie i sensownie i nie żałuję że wybrałem ten ośrodek. Z resztą też kierowałem się opiniami innych. No i tak, jak najbardziej możesz całe szkolenie rozłożyć w czasie tak jak tobie będzie najwygodniej.

 5. #5

  Dołączył
  Aug 2016

  Domyślnie

  Jeżeli pracujesz za granicą , to proponuje dowiedzieć się jak teoria do ATPL wyglada . Czy elerning a jeżeli tak to jak zjazdy wyglądają .

 6. #6

  Dołączył
  Nov 2014

  Domyślnie


  Polecamy

  Jeszcze nie pracuje, tak się orientuje, jakby mi na uczelni nie poszło

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •