Witam Wszystkich,

poprzez to forum chciałbym rozpropagować portal lotniczy (blog) który redaguję i prowadzę. W związku z tym, iż nie robią tego dla samego siebie
byłoby miło gdyby jak największa rzesza czytelników i najlepiej aktywnych jej uczestników miała do niej dostęp i świadomość jej istnienia.

kontrola ruchu lotniczego bo o tym portalu mowa dotyczy wiedzy, przepisów i bezpieczeństwa ruchu lotniczego. Informacje, które tu znajdziecie są przedrukiem artykułów z różnych źródeł, które dla Was umieszczam w jednym miejscu, ale są także własnym dziełem autora. Posiłkuję się schematami, mapami i wykresami, z których korzystam podczas mojej pracy oraz takimi, które dostępne są w wielu miejscach w sieci. Portal dedykowany jest wszystkim zaciekawionym opisywanymi zagadnieniami i pasjonatom lotnictwa, którzy na co dzień nie zajmują się lotnictwem zawodowo. Dedykowany jest także tym którzy siedzą w tym "po zęby". Mam nadzieję, iż wszystko co tutaj znajdziecie przyda się w pracy operacyjnej, a także wpłynie na zapewnienie właściwego poziomu wiedzy oraz jakości służb ruchu lotniczego, przygotowania do pracy operacyjnej na stanowiskach ATC i FIS oraz przygotowania się do lotu - a wszystko to prowadzące do bezpieczeństwa w ruchu lotniczym, na którym nam wszystkim szczególnie zależy. Wiedza prezentowana tutaj mam nadzieję pomoże także naświetlić opisywane zagadnienia a ewentualny kontakt ze mną lub społecznością "kontroli ruchu lotniczego" pozwoli zrozumieć " z czym to się je " i jak smakuje.

Czy ten portal ma sens, jak go usprawnić?

Zapraszam do aktywnego uczestnictwa,

gregnavy