Witam

Ze względu na to ze jest to mój pierwszy post na tym forum chciał bym się przywitać i życzyć wszystkim aby nie mieli ze mną wielu problemów

A teraz do rzeczy:

Trochę się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku że chce zrobić licencje na ULM. Troche latam na symylatorze Microsoftu ale to nigdy niezastapi reala. Brałem też poważnie pod uwagę PPL ale ze względu na koszty szkolenia oraz na późniejsze koszty w przeliczeniu na godzinę korzystania z samolotu doszedłem do wniosku że po prostu mnie na to nie stać- przynajmniej nie teraz.

Moje pytanie jest następujące: Mieszkam w okolicach Trójmiasta i poszukuje godnego ośrodka szkolenia na w/w uprawnienia w Polsce północnej. Dotychczas znalazłem dwa: "Airborne" w Borne Sulinowie oraz "Mikrolot" w ok. Torunia. Czy ktoś słyszał lub ma własne opinie o tych szkołach latania? Czy może istnieją jeszcze jakieś inne w północnej Polsce? Co do Mikolotu to troche mnie do siebie zrazili - po wysłaniu maila z zapytaniem dotyczacym szkolenia owszem oddzwonili ale pózniej cisza mimo tego iż miałem dostać na maila wszystkie informacje dotyczace szkolenia które mialo rozpocząć sie w marcu tego roku. Przypominałem się ale to też nic nie zmieniło.

W miare mozliwości chce sie zapisac na kurs w tym sezonie i ukończyć mam nadzieje w tym roku () więc pytanie jak najbardziej na czasie.

Pozdrawiam