Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
 1. #1

  Dołączył
  Mar 2017
  Mieszka w
  Sosnowiec

  Domyślnie Egzamin teoretyczny w ULC - jak długo się średnio czeka na PIN i Hasło


  Polecamy

  Dzień dobry,

  20.04.2017 złożyłem osobiście w ULC dokumenty do egzaminu teoretycznego na świadectwo radiooperatora - mam proste pytania:
  1. Jak długo średnio czeka się na maila z ULC z PIN-em i hasłem do systemu komputerowego (we wniosku w uwagach wpisałem, że chcę zdawać w sesji majowej 09-19 maja)
  2. Czy komuś z Państwa zdarzyło się, że PIN-u i hasła nie dostał wcześniej na maila tylko pojechał na sesję i na miejscu dostał dane do logowania?
  3. Podczas składania wniosku o egzamin teoretyczny na radiooperatora było trochę zamieszania - dobrze, że byłem tam osobiście. Pan w Punkcie Obsługi wyraźnie był lekko zagubiony co trzeba do wniosku dołączyć - widać mało osób tylko teorię do radiooperatora zdaje. Na początku zarządano ode mnie oryginału zaświadczenia o szkoleiu, jednak po moim lekkim proteście i telefonie do kogoś wyżej oryginał mi oddano a wzięto sobie kserokopię. Jednak co najdziwniejsze Pan w punkcie obsługi wziął ode mnie tylko potwierdzenie przelewu i dwie pierwsze strony wniosku - nie wziął strony tej którą tylko ULC wypełnia. I tutaj pytanie: Czy ktoś z Państwa spotkał się z podobną sytuacją? Czy ULC jakoś informuje wnioskodawcę o ewentualnych problemach z wnioskiem? Jednocześnie dostałem na kopii wniosku pieczątkę, że wpłynął i wszystko jest OK, czy w związku z tym jest się czym przejmować czy może zbytnio panikuję?
  To mój pierwszy kontakt z ULC i pierwszy tam egzamin, dlatego trochę się stresuję

  Z poważaniem
  Grzegorz K.

 2. #2

  Dołączył
  Mar 2009

  Domyślnie

  Niczym się nie przejmuj. PIN i hasło dostaniesz wcześniej a nawet jeśli nie lub zapomnisz ze sobą je wziąć to zawsze przed egzaminem możesz poprosić o nie jeszcze raz. Skoro dostałeś stempel że wniosek wpłynął to zrobiłeś wszystko, piłka jest po stronie ULC i jeżeli będą czegoś potrzebowali to zadzwonią.

 3. #3
  Awatar Flycat

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  bloku

  Domyślnie

  Jeżeli termin egzaminu będzie już blisko, a Ty nadal nie będziesz miał PIN i hasła to zadzwoń na infolinię, najlepiej bezpośrednio do LKE i zapytaj czy możesz przyjechać. Ja wysyłałem swojej papiery do nich 2 marca, a jakoś 15 podchodziłem już do egzaminów, tylko wcześniej zadzwoniłem czy mogę przyjechać, nie mając jeszcze potwierdzenia.

 4. #4

  Dołączył
  Mar 2017
  Mieszka w
  Sosnowiec

  Domyślnie

  Dzień dobry ponownie,

  Kolejne szybkie pytanie odnośnie komputerowego egzaminu w ULC: Zostałem dopuszczony do zdawania i dostałem PIN i hasło do systemu - chciałem sobie zarezerwować termin na sesję majową(myślałem, że wygląda to tak, że się wnioskuje o termin w konkretnej sesji jak np. w UKE) a tu niespodzianka - wedle systemu cała sesja majowa jest już zajęta, czerwcowa około 95% i lipcowa też podobnie
  Doczytałem jednak, że takie rezerwowanie w systemie miejsca nie jest wymagane i można spróbować pojawić się bez rezerwacji(jakoby bywają wolne miejsca) - Jak Państwo oceniacie frekwencję na tych egzaminach komputerowych w ULC(pytanie do osób które to relatywnie nie dawno zdawały)? Jest szansa dostać się bez rezerwacji, czy raczej tłumy są sakramenckie i nie warto się wybierać?

 5. #5

  Dołączył
  Aug 2016

  Domyślnie

  Najgorzej będzie w pierwszy i ostatni dzień . Ja również byłem w takiej samej sytuacji , zajechałem i odrazu wszedłem .

 6. #6

  Dołączył
  Feb 2017

  Domyślnie

  Powiem tak, ciężko jest nie wejść Ludzie po prostu jak rezerwują to rezerwują od 9 do 15, nieważne czy mają zamiar przyjść na 1 przedmiot o 13 czy na 5 przedmiotów od samego rana. Po prostu rezerwują cały dzień bo tak jest wygodniej. Problem może być w ostatnim dniu, aczkolwiek póki co mi się udawało i w ostatnie dni bez rezerwacji.

 7. #7

  Dołączył
  Sep 2015
  Mieszka w
  Warsaw, Poland

  Domyślnie

  Na nigdy nie rezerwowalem wchodziłem i jeszcze była kupa wolnych miejsc. Wyrezerwowane było wszystko - Saszę tak jest

 8. #8

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  mieszkaniu

  Domyślnie


  Polecamy

  Jeżeli ktoś przyjeżdża specjalnie do Warszawy i chce zdać wszystko (PPL) od razu, to rezerwuje jak piszą przedmówcy. W przypadku lokalsów, nie ma to większego sensu. Ilość stanowisk jest spora i nawet jeżeli wszystko jest zajęte to za chwilę ktoś wychodzi i rotuje. Godzina też nie robi różnicy, z praktyki najmniej osób było o 0915

  Nie ma się też czym stresować, atmosfera i Panie w punkcie obsługi bardzo przyjazne i pomocne.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •