Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Dec 2008
  Mieszka w
  PL

  Domyślnie Kurs mechaników samolotów ultralekkich


  Polecamy

  Akademicki Ośrodek Szybowcowy w Bezmiechowej zaprasza na kurs mechaników samolotów ultralekkich, który odbędzie się w dniach 19-27 listopada 2011. Kurs obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne dla uzyskania świadectwa kwalifikacji mechanika poświadczania obsługi samolotu ultralekkiego jako całości - MM TM(A)R. Koszt pełnego kursu - 2000zł. Szkolenie zakonczone będzie sesją egzaminacyjną LKE ( 26-27listopada )
  Osoby ubiegające się o świadectwo kwalifikacji MM TM(A)R, a posiadające jakąkolwiek licencje mechanika lotniczego (lub przynajmniej ukonczone szkolenie do niej) płacą tylko 600zł, a kurs rozpoczyna sie dla nich od 24 listopada.

  Jeszcze tylko w tym roku ULC nie pobiera opłaty za przeprowadzenie egzaminów, a do wydania świadectwa kwalifikacji nie jest wymagana praktyka !!!


  Szczegółowych informacji dotyczących kursu udziela Wojciech Średniawa - tel. 692 958 462. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres ws@prz.edu.pl.
  Znalazłem przypadkiem na FB coś takiego, może komuś się przyda. Czy może ktoś w ogóle potwierdzić to, że egzamin w tym roku jest darmowy? Jeśli tak to może być to korzystna oferta. niedopatrzenie.

  Żródło:https://www.facebook.com/pages/Bezmi...57206834332244

 2. #2

  Dołączył
  Aug 2009
  Mieszka w
  WAW

  Domyślnie


  Polecamy

  Czy ktoś był na takim kursie i może powiedzieć jak to wygląda? Ja bardzo chciałbym nauczyć się obsługiwać samolot ultralekki, nigdy wcześniej nie obsługiwałem samolotu w zakresie większym niż dolewanie oleju, czy taki kurs jest dla mnie czy raczej dla już wprawionych mechaników chcących zdobyć uprawnienie?


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •