Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1

  Dołączył
  Oct 2013

  Domyślnie Książka mechanika lotniczego.


  Polecamy

  Cześć.
  Uczę się w kierunku mechanika lotniczego i właśnie stałem się posiadaczem KML. Jak ją uzupełniać jako praktykant, co jest ważne i jak ją stosować.
  Wpisywać każda wykonywaną czynność, jeżeli tak to gdzie i co z czynnościami które wykonywałem gdy nie posiadałem tej książki?

 2. #2
  Awatar Proes

  Dołączył
  Apr 2013
  Mieszka w
  Katowice

  Domyślnie

  Rok temu także zacząłem praktyki wraz z KML. Ja pogadałem z ludźmi w firmie, brygadzistą no i uzgodniliśmy, że na koniec praktyk wypełnimy KML. Sam w wordzie zapisywałem sobie co robiłem każdego dnia no i pod koniec praktyk przyszedłem z KML i uzupełniliśmy.
  Podpisać może ci każdy pracownik z licencją zależnie od zadania. Czyli jak masz na stronie KML Kategorie zadania B1 to musi to być mechanik z licencją B1. Pozdro!

  Na praktykach wypełniałem Rozdział 2.2 - Podstawowe umiejętności. I tam zadania jakie były wykonane.

 3. #3
  Awatar Sherman

  Dołączył
  Apr 2010

  Domyślnie


  Polecamy

  piekar- wypełniaj wszystko co robiłeś. Im więcej tym lepiej. Oczywiście bez fantazjowania. To że jesteś praktykantem nie ma większego znaczenia- możesz wpisywać to co robiłeś. Wypełniaj rozdziały 2.2 i 3.3. Pilnuj tego na bieżąco, bo po czasie trudno jest znaleźć w manualach czynności które się robiło kiedyś tam. Najwygodniej jest na bieżąco notować na kartce zadania, w domu wypełniać karty KML, a potem chodzić i prosić o podpisy.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •