Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Jun 2011

  Domyślnie Targor Flight Club lub inna ze stacjonarną teorią PPL


  Polecamy

  Dzień Dobry Szanownym Forumowiczom,

  chciałbym zacząć swoją przygodę z lataniem. Oczywiście jak to przygoda z lataniem musi zostać zaczęta od PPL(A). Przeglądałem to piękne forum oraz internet w celu wyboru szkoły i znalazłem szkołę:

  Targor Flight Club

  która wydaje się mieć interesującą ofertę. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tej szkoły. Może ktoś z Was będzie coś wiedział na ten temat.

  Lub może możecie polecić jakąś inną szkołę w której startuje teoria PPL. Raczej skłaniam się ku intensywnemu kursowi stacjonarnemu. Jeżeli chodzi o miejsce w Polsce to nie ma to takiego znaczenia ponieważ i tak założyłem, że te powiedzmy trzy tygodnie będę skoszarowany w celu wydajnej nauki

 2. #2

  Dołączył
  Jul 2011
  Mieszka w
  EPBC

  Domyślnie


  Polecamy

  Trudno powiedzieć coś na ich temat, oprócz zasłyszanych informacji. Lotnisko jest fajne, ale bałbym się trochę poziomu szkolenia. Oni szkolą tylko do PPL i ULMów. Osobiście wolę szkoły które mają też szkolenia do innych uprawnień, bo to znaczy, że mają tez instruktorów na wyższym poziomie bo muszą mieć zdjęte ograniczenia. Nie twierdze, że w Targor nie mają dobrych, tylko nie ma jak tego sprawdzić. Poza tym, szukałbym szkoły z młoda kadrą, bo starsza po aeroklubach niestety jest słaba jeżeli chodzi o procedury itd. Warszawę omijałbym z daleka, bo raz, że latania na Babicach jest mocno stresujące, a poza tym tutejsze szkoły więcej spędzają czasu na walce ze sobą niż dbają o uczniów. Jak wybrałem akurat Bartolini w Łodzi, bo mam dobry dojazd z Warszawy pociągiem, jest na lotnisku komunikacyjnym a to duuuuża zaleta, poza tym fajni ludzie tam pracują i powiem, że nie żałuję. Pod wrażeniem byłem teorii, bo spodziewałem się takiego czegoś na odwal się, a było naprawdę bardzo rzetelnie. To jak porównam z kolegami którzy szkolili się w innych szkołach mocno ich odróżnia na plus. Rzuciłem okiem na ich stronę i jakis kurs zaczyna się 16 lipca, może zdążysz się zapisać. W każdym razie ich mogę polecić z czystym sumieniem. Jak masz bliżej, to w Mielcu jest też kilka fajnych szkół, ale to już bardziej ze słyszenia niż z autopsi. Z tego co wiem, każda jest na podobnym poziomie. Może conajwyżej ZUA się trochę odróżnia. Większość ma dostęp do lotniska w Rzeszowie, a tak jak pisałem wcześniej, łątwy dostęp do lotniska komunikacyjnego podczas szkolenia jest warte zachodu. Decyzja nie jest łatwa. Powodzenia.

LinkBacks (?)

 1. 29-09-2011, 21:57

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •