Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Nov 2017

  Domyślnie Szkoła w Dęblinie a inne osiągnięcia


  Polecamy

  Witam,
  Mam takie pytanko a mianowicie, czy w systemie rekrutacji na WSOSP przysługują mi jakieś dodatkowe punkty jeśli posiadam osiągnięcia w dziedzinie strzelectwa sportowego? Przeglądałem akta ale nic takiego nie znalazłem.
  I jeszcze nie jest dla mnie zrozumiała jedna kwestia bo warunkiem do przejścia do dalszego etapu rekrutacyjnego jest sprawdzenie predyspozycji na stanowisko pilota na które składa się lot na symulatorze i sprawdzian teoretyczny, praktyczny w powietrzu. Natomiast już potem jest napisane ,że posiadaczom licencji PPL, itd. przysługują jeszcze dodatkowe punkty. W najbliższym czasie zamierzam właśnie odbyć kurs na PPL(A) ale jak osoby, które takowej styczności z pilotażem nie miały mają sobie z tym poradzić?

 2. #2

  Dołączył
  Jul 2014

  Domyślnie


  Polecamy

  Jeśli dostałeś kategorie lotną po WIML to kolejnym etapem jest LPW czyli sprawdzenie Twoich predyspozycji do latania najpierw na symulatorze a później w samolocie. Są to loty szkolne mające zaznajomić Cię z podstawami lotu i poznania czy nadajesz się do lotnictwa.
  Jeśli masz licencje PPL(A) to masz od razu max punktów - ja tak miałem, ale może to się różnić bo ostatnio się trochę pozmieniało.
  Odnośnie strzelectwa to nie wiem, dodatkowe punkty są uczestniczenie w organizacji proobronnej. Zadzwoń i zapytaj

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •