Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
 1. #21

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Poznań

  Domyślnie


  Polecamy

  Czyli teorię do ME (odbycie kursu) wpisuje się do licencji po prostu?

 2. #22

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  Gdańsk

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Craviec Zobacz posta
  Czyli teorię do ME (odbycie kursu) wpisuje się do licencji po prostu?
  No właśnie jak to jest dokładnie to nie wiem, bo sam tego nie robiłem. Pamiętam tylko jak na kursie ATPLa ludzie się zapisywali, gdy się nagle dowiedzieli, że jeszcze coś takiego trzeba mieć.

 3. #23

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Poznań

  Domyślnie

  Ok, dzięki za pomoc

 4. #24
  Awatar Martinshmit

  Dołączył
  Mar 2012
  Mieszka w
  Mazury

  Domyślnie


  Polecamy

  18 kwietnia br. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 12 kwietnia 2013 r. w sprawie licencji i świadectw kwalifikacji personelu służb ruchu lotniczego (Dz. U. z 2013 r., poz. 471). Wchodzi ono w życie 19 kwietnia br.

  Rozporządzenie stanowi wykonanie upoważnienia ustawowego określonego w art. 104 ust. 1a ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. – Prawo lotnicze.

  Katalog regulowanych obszarów w rozporządzeniu dotyczy specjalności kontrolera ruchu lotniczego, praktykanta-kontrolera ruchu lotniczego, informatora służby informacji powietrznej oraz informatora lotniskowej służby informacji powietrznej.

  Określa wzory licencji i świadectw kwalifikacji, uprawnienia przyznawane i wpisywane do licencji i świadectw kwalifikacji, szczegółowe wymagania dla poszczególnych rodzajów licencji i świadectw kwalifikacji, dotyczące kwalifikacji lotniczych w zakresie wiedzy, umiejętności i praktyki, szczegółowe warunki wykonywania uprawnień wynikających z licencji i świadectw kwalifikacji, szczegółowe warunki i sposób:
  - wydawania, przedłużania, wznawiania, wymiany, cofania, ograniczania, zawieszania i przywracania licencji i świadectw kwalifikacji oraz wynikających z nich uprawnień;
  - uznawania, zawieszania uznania, cofania uznania i przywracania uznania obcych licencji i świadectw kwalifikacji oraz wynikających z nich uprawnień, wydanych przez właściwy organ obcego państwa;
  - uzyskiwania i sprawdzania kwalifikacji lotniczych;
  - prowadzenia rejestru personelu lotniczego;
  - prowadzenia szkolenia lotniczego.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

LinkBacks (?)


Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •