Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Jun 2010

  Domyślnie Jak bada się zdrowie psychiczne pilotów?


  Polecamy

  W czasie obowiązkowych, okresowych badań zdrowotnych, bardzo łatwo stwierdzić jakąś fizyczną "usterkę" organizmu pilota. Dzisiejsza medycyna zbada krew, mocz, język, stan uzębienia, wydolność i.. wie praktycznie wszystko! A co ze zdrowiem psychicznym, które jest równie, lub nawet ważniejsze, a które również może ulec pogorszeniu? Trzeba też wspomnieć, że problemy psychiczne dużo łatwiej ukryć.
  Oczywiście nie mówię tu o schizofrenii czy czymś podobnym. Chodzi mi o nerwicę, depresję, jakieś choroby zawodowe itp które przecie spotykają coraz więcej ludzi, a niektóre z nich uważane są już za choroby cywilizacyjne.

  O przepraszam Nawet nie wiedziałem o istnieniu tego działu..

 2. #2

  Dołączył
  Dec 2007
  Mieszka w
  Poznań

  Domyślnie


  Polecamy

  Poprzez rozmowę z orzecznikiem. Pamiętam jak byłem na wstępnych badaniach na II klasę z matką ( miałem 15 lat ). I właśnie orzecznik pyta, co rodzice sądzą o moim wymarzonym zawodzie i czy łatwo się zgodzili. To matka palnęła, że nie mieli wyjścia ( w sumie to nawet teraz nie wiem o co jej chodziło, ja nikogo do niczego nie zmuszałem ). To orzecznik od razu podłapał i coś tam o, mały terrorysta

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •