Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. #1

  Dołączył
  Jun 2011
  Mieszka w
  EPGD

  Domyślnie Badania przed rozpoczęciem kursu.


  Polecamy

  Witam, z uwagi, że w lutym zamierzam rozpocząć teorię na szybowce będzie trzeba zrobić badania. Mam 2 pytania: czy mogę juz teraz umówić sie z lekarzem orzecznikiem i zrobić badania rozpoczynając kursy dopiero w lutym, oraz z uwagi, że w (dalekiej) przyszłości planuję ATPLkę czy mogę odrazu wykonać badania na 1 klasę żeby mieć orientację czy przejdę w przyszłości ? pozdrawiam.

 2. #2
  Awatar Liveed

  Dołączył
  Sep 2010
  Mieszka w
  EPWA/WAW

  Domyślnie

  Tak, badania na I/II/III klasę możesz zrobić przed rozpoczęciem teorii, niezależnie od tego na jaki kurs chcesz iść. W przyszłości używaj opcji SZUKAJ, bo tego typu pytań było już wiele.

 3. #3

  Dołączył
  Jan 2012
  Mieszka w
  EPWA

  Domyślnie

  Pamiętaj tylko, że I klasa jest ważna tylko przez rok więc jeśli do tego czasu nie zaczniesz kursu to trochę wywalisz kasy bez potrzeby, zrób może lepiej II klasę. Trochę tańsza, 5 letnia, możesz zagadać lekarza czy możesz mieć jakieś problemy na I klasę.

 4. #4
  Awatar ruben323

  Dołączył
  Aug 2009

  Domyślnie

  A nie jest przypadkiem teraz tak, że 1 klasa zamienia się na 2 po upływie 1 roku?

 5. #5

  Dołączył
  Jan 2012
  Mieszka w
  EPWA

  Domyślnie

  Pierwsza klasa zawiera w sobie i drugą i trzecią więc masz jakby I,II i III jakby tylko, że najpierw przez jakiś czas tej pierwszej klasy nie wykorzystujesz bo jak robisz szybowce/PPLa to jest niepotrzebna więc robisz ją dla siebie i poza wiedzą, że przejdziesz te badania, nic Ci nie daje

 6. #6

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  z Polski

  Domyślnie


  Polecamy

  Dodatkowo za kolejny kartonik trzeba zapłacić. Prawdopodobnie coś się zmieni w sprawie badań lotniczych w związku ze zmianami w licencjonowaniu personelu lotniczego.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •