Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: GOBLLin?

 1. #1

  Dołączył
  Mar 2017

  Domyślnie GOBLLin?


  Polecamy

  Z braku aktualnych opinii o GOBLLu i przechodzenia tam badań LL podzielę się swoją, subiektywną opinią - robiłem badanie wstępne na klasę 1.

  Informacja - jeden telefon do komisji, bez problemu dowiedziałem się co i jak, gdzie i kiedy oraz jakie badania muszę a jakie mogę przywieźć ze sobą (RTG - obowiązkowo, laboratorium - wedle życzenia badanego).
  Rejestracja - na 1 tydz. przed badaniami, kontakt bez problemu, szybko i sprawnie. Na miejscu wypełnianie ankiet i dokumentów sprawnie i z b.ludzkim podejściem.
  Badania - zacząłem o 0800 o 1200 miałem w ręku orzeczenie (bez przywożenia badań lab. byłoby o 30-40 min dłużej).
  Lekarze - okulistka, przemiła starsza pani (ze 70 lat...), co prawda nie uniknąłem wpisu VDL, ale do samych badań nie mogę się nijak doczepić;
  EKG, spirometria, tympanometria, audiogram - tu znowu miłe panie (znacznie młodsze ), same badania szybko i sprawnie;
  neurolog - już nie tak miło ale rzeczowo, profesjonalnie i bez problemu;
  laryngolog - tu zupełnie inaczej! Dla tej pani badany to nie człowiek tylko kawał mięsa. Co do badań, to nie wiem jaki ta pani ma poziom percepcji ale sprawdzenie gardła, uszu i nosa zajęło jej mniej niż 10 s.. Reszta badań opryskliwie i po prostu po chamsku. Na koniec rzuciła od niechcenia "zdolny" i dała mi dokumenty - a w nich pod jedną z pozycji zaznaczona kratka "nieprawidłowy", niestety, po prostu nie było z kim rozmawiać, żeby dowiedzieć się jakiej nieprawidłowości się doszukała.
  psycholog - tu miło, szybko i profesjonalnie;
  komisja - miło, rzeczowo i profesjonalnie.

  Podsumowując, gdyby nie nieszczęsna pani laryngolog, to GOBLL to bardzo przyjemne miejsce na robienie badań. Nawet nie o to chodzi, że się do ciebie uśmiechają itd., bo osobiście bardziej mi zależy na rzetelnie zrobionych badaniach, ale po prostu jest z kim rozmawiać, można się dopytać jak się czegoś nie wie i uzyskać wyjaśnienie odnośnie przeprowadzonego badania.

 2. #2

  Dołączył
  Sep 2015
  Mieszka w
  Warsaw, Poland

  Domyślnie

  Kurcze albo coś się zmieniło albo w WIML nie było ani neurologa (pomijam żołnieży) ani psychologa, ani "komisii".

 3. #3

  Dołączył
  May 2013

  Domyślnie

  Przypuszczam, że mówisz o pani laryngolog ze zwierzątkiem w nazwisku. No chyba że jest jeszcze inna pasująca do tego opisu

  Spotkałem się z podobnym zachowaniem, jak nie zrozumiałem dokładnie kilku wypowiedzianych przez nią zdań, poprosiłem o powtórzenie, to odparła tylko "już raz powiedziałam, więcej się powtarzała nie będę".

  Ale na 3 badania wykonywane w GOBLL-u, tylko raz (w czasie wstępnych badań) trafiłem na nią. Pozostałe 2 razy trafiałem na laryngologów starszych panów, którzy potrafili profesjonalnie i rzeczowo wypowiedzieć się czy nawet porozmawiać.

  Jeśli chodzi o czas wykonania badań, to rekordowo od początku wypełniania ankiet, do otrzymania orzeczenia, zajęło mi to około godzinę. Ale to w czasie badań okresowych.

 4. #4

  Dołączył
  Apr 2012

  Domyślnie


  Polecamy

  Widzę, że Pani laryngolog to już taka lokalna legenda Też dostałem w jednym miejscu "nieprawidłowy" bez wyjaśnienia czegokolwiek, jedyne co do mnie powiedziała, poza wywiadem to "proszę zdjąć nogi z podnóżków one nie są dla Pana". Poza tym reszta u mnie trwała nieco dłużej, ale to przez fakt, że lekarz, jedyny mogący opisać zdjęcie rentgenowskie przychodził na 16 bodajże, a ja badania skończyłem około 12, więc miałem chwilę dla siebie. Sama Pani orzecznik bardzo na plus - miła i ludzka.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •