Baltic Aviation Academy zaprasza na szkolenia w Łodzi „Jak odnieść sukces w zawodzie pilota?”

22 września bieżącego roku centrum szkolenia lotniczego Baltic Aviation Academy (Wilno, Litwa) organizuje seminarium w Łodzi dla początkujących pilotów. Szkolenia pod wspólna nazwą „Pilot Talks”. Uczestnicy szkoleń-warsztatów będą mieli możliwość uzyskać użyteczną informację na temat wyboru szkoły lotniczej na przeszkolenia na typ samolotu (TRTO), przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej w linii lotniczej, aktualiów z branży lotniczej. Bartłomiej Walas, przedstawiciel Bartolini Air, zaprezentuje polski rynek lotniczy w szerszej perspektywie, udzieli informacji dla pilotów już pracujących w liniach lotniczych.
Bezpłatne seminarium przeznaczone jest dla pilotów, którzy dążą do podniesienia kwalifikacji i uzyskania licencji na typ samolotu i planują podjąć swoją pierwszą pracę w liniach lotniczych. W części teoretycznej będą omawiane pytania m. in. jak wybrać właściwy typ samolotu, na co zwracać uwagę wybierając ośrodek szkolenia, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. W części praktycznej uczestnicy warsztatów będą mieli okazję teorię zastosować w praktyce – napisać poprawne CV, ubiegając się o pracę w linii lotniczej.
Aby wziąć udział w szkoleniach należy zarejestrować się do 22 września. Adres http : / / www. balticaa. com/ seminars-and-workshops/ Ilość miejsc ograniczona. W przypadku wysokiej liczby uczestników mogą być wprowadzone dodatkowe procedury rekrutacyjne.
Seminarium i warsztaty odbędą się 22 września w szkole dla pilotów Bartolini Air, w Łodzi, ulica Pilska 4. Początek o godzinie 10. Czas trwania – około pięć godzin.