Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie Jak obecnie (2021.09.21) wygląda sytuacja na Okęciu? Koronawirus.


  Polecamy

  Cześć,

  Mam jutro wylot z EPWA o 08:10. Sam bagaż podręczny, klasa ekonomiczna - bez priorytetów. Normalnie byłbym na lotnisku ok. 07:00 i pewnie jeszcze miałbym czas żeby na spokojnie zjeść śniadanie i się wynudzić pod gatem.
  Jak obecnie wygląda sytuacja na lotnisku? Dużo dłużej wszystko trwa w związku z dodatkowymi kontrolami paszportów covidowych itp.? Wystarczy być o 7, czy trzeba wcześniej?

  // Łukasz

 2. #2

  Dołączył
  Feb 2012

  Domyślnie

  Jeden Rabi powie tak, drugi powie nie

  A tak na serio to powinno wystarczyć jak będziesz o 7. Nie powinno być przesadnie dużego ruchu ani do checkin ani na security w tym czasie. Ale nikt Ci nie zagwarantuje.
  Zawsze możesz sobie, w momencie jak będzie straszna kolejka na security kupić za 30 złotych (czy za ile tam sprzedają) przejście przez Gold Track. Budkę samoobsługową do zakupu masz bezpośrednio przed przejściem Gold Track

 3. #3

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie

  O no proszę. Nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Wydawało mi się, że jedyna opcja to zapłacić 2-3 razy więcej za bilet. Chętnie skorzystam. Płacić 1000zł więcej za godzinny lot niezbyt mi się widzi, 30zł za nie stanie w kolejce już tak

 4. #4

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie


  Polecamy

  Jest totalny luz.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •