Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
 1. #1
  Awatar vader

  Dołączył
  Mar 2008
  Mieszka w
  Kraków

  Domyślnie promocja WizzAir: Co drugie miejsce gratis*


  Polecamy

  *Niniejsza promocja obowiązuje tylko 19 maja od godz. 00:00 do 24:00 czasu środkowoeuropejskiego w przypadku zakupu co najmniej dwóch (2) lub więcej miejsc, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd. (W6). Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu (6) pasażerów. Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny, nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy "gratis" oraz "bezpłatny" oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot - w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.* Opłata manipulacyjna będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje powyżej sześciu (6) pasażerów są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.
  N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, Intek AR-109, PlanePlotter: mo i vo

 2. #2

  Dołączył
  May 2009
  Mieszka w
  Warszawa - Włochy

  Domyślnie

  Co się dzieje w sytuacji jeśli kupię 4 bilety, ale z różnych przyczyn jedna z osób nie będzie mogła polecieć i nie stawi się na lotnisku? Czy wtedy nie dochodzi do anulowania całej rezerwacji dla wszystkich osób na lot powrotny?
  Yukon 20-50x50
  Canon Powershot A590 IS

 3. #3
  Awatar Micha-ek

  Dołączył
  May 2013
  Mieszka w
  EPWA

  Domyślnie

  Po prostu nie poleci, na lotnisku nikt nie będzie o nią pytać.

 4. #4

  Dołączył
  May 2009
  Mieszka w
  Warszawa - Włochy

  Domyślnie

  I nie zostanie anulowana rezerwacja dla pozostałych trzech osób na lot powrotny? Domyślam się, że z podróżą "tam" by nie było problemu, ale co z powrotem
  Yukon 20-50x50
  Canon Powershot A590 IS

 5. #5
  Awatar Micha-ek

  Dołączył
  May 2013
  Mieszka w
  EPWA

  Domyślnie


  Polecamy

  Nie, nie anulują. Już tak latałem

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •