Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
Like Tree1Likes
 • 1 Post By merol777

Wątek: TRANSAERO AIRLINES - recenzje

 1. #1
  Awatar Gabec

  Dołączył
  Jan 2007
  Mieszka w
  KRK

  Domyślnie TRANSAERO AIRLINES - recenzje


  Polecamy

  Kody linii:
  IATA: UN
  ICAO: TSO

  Strona linii lotniczej:
  TRANSAERO

  Informacje nt foteli:
  Transaero Airlines - SeatPlans.com

  Informacje nt floty:
  Transaero Airlines Fleet | Airfleets aviation
  no risk, no fun ;D


 2. #2

  Dołączył
  Jul 2013

  Domyślnie

  Latałem 3 razy, ROV-DME , DME-SVX i SVX-VKO. Na początek sam proces rezerwacji, kupowałem bilety swoją kartą kredytową bezpośrednio na stronie, po zakupie otrzymywałem informację, że moje bilety są zablokowane i żeby je odblokować muszę wysłać na podany mail skan paszportu i pierwszej strony karty kredytowej (z przysłoniętymi numerami). Nie jest też do końca jasne, czy można kupować na stronie bilety dla osób trzecich, zgodnie z regulaminem nie wolno, na forach ludzie piszą, że można, tylko trzeba wysłać skan paszportu.

  Teraz same przeloty:
  ROV-DME - Samolot - nie najmłodszy boeing 737-500. Miejsca na nogi wystarczająco, przy starcie stewardessy roznosiły cukierki, co było miłym akcentem. Catering sałatka, bułeczka, ciastko + zimne i ciepłe napoje, alkoholu w Y brak. Problemy zaczęły się po wylądowaniu na DME, oznajmiono nam, że aktualnie na lotnisku nie ma wolnych trapów i musimy poczekać około 40 min na podstawienie. Trap pojawił się po godzinie, podjechaliśmy do budynku lotniska, a tutaj czekała jeszcze jedna niespodzianka. Aby można było wejść na lotnisko trzeba było przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. Nie była to jakaś super szczegółowa kontrola, trzeba było puścić torby przez skaner i wyjąć metalowe przedmioty z kieszeni, problemem było jednak to, że ponad 100 paxów przechodziło przez 1 skaner, przez co zrobiła się kolejka na 20 minut. Ostatecznie, lądując o 21 i będąc bez bagażu wyszedłem z lotniska po 23. Wiem, że wina leży głównie po stronie lotniska, ale z opowieści znajomych wiem, że tego typu przygody przy lotach Transaero zdarzają im się notorycznie.

  DME-SVX i SVX-VKO. Oba rejsy na B737-800. Samoloty w dobrym stanie, numeracja rzędów w ekonomiku zaczynała się od 10, rzędy 10-19 miały zwiększoną ilość miejsca na nogi (miejsca mniej więcej tyle, co w embraerze 195 na miejscach przy wyjściu awaryjnym). Co ciekawe, mając kupione bilety w najniższej klasie rezerwacyjnej mogłem bez problemu przy odprawie online wybrać miejsce z przodu samolotu.
  Jedzenie: rejs trwał 2h 30 min, pomimo tego serwowali ciepły posiłek (2 pozycje do wyboru, od 20 rzędu brak wyboru - stewardessy dawały co było pod ręką). Przy starcie roznosili cukierki, potem przed podaniem posiłku roznosili wilgotne chusteczki. Tym razem oba loty na czas i boardingi przez rękaw.
  Lukasz likes this.

 3. #3

  Dołączył
  Nov 2009

  Domyślnie

  LED-DME na 767 (planowo 777) w eco promocyjnym, bardzo ciasno, obsługa miła i zainteresowana, snack nie do zjedzenia. fajna i miła obsługa na lotnisku i w samolocie to główny plus. Reszta do wytrzymania na takim krótkim locie.

 4. #4

  Dołączył
  Jun 2009
  Mieszka w
  Bemowo Lotnisko wg. MSI

 5. #5
  Awatar Scorpio86

  Dołączył
  Aug 2012
  Mieszka w
  Lublin

  Domyślnie


  Polecamy

  Blog: scorpio86-planespotting.blogspot.com (zdjęcia, nowe malowania, ciekawostki oraz wiele innych informacji:))

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •