Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
 1. #1
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie Miles&Smiles - jak zarezerwować bilet-nagrodę Star Alliance?


  Polecamy

  Cześć,
  czy jest możliwość zarezerwowania biletu nagrody na loty nie obsługiwane przez Turkish telefonicznie? Dzwoniłem do polskiego biura i babka stwierdziła, że muszę stawić się u niej osobiście - właśnie pożałowałem rejestracji w programie... Czy np główne tureckie call center ma opcję rezerwacji?

 2. #2
  Awatar dromack

  Dołączył
  May 2009
  Mieszka w
  IE/PL

  Domyślnie

  Tureckie call center ma możliwość rezerwacji biletu nagrody *A. Jednakże najważniejszą sprawą w tej kwestii jest trafienie na kumatego i znającego j. angielski konsultanta
  Aby opłacić taxy musisz jednak udac się do biura. Niestety nie da się tego zrobić przez telefon.

 3. #3
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie

  Thx. Próbowałem do nich dzwonić, ale doszedłem do wniosku, że żal mi kasy na międzynarodowe - nie da się doczekać, a jakość katarynki jest taka, że nawet nie jestem pewien, czy ona mówi do mnie po angielsku.
  Próbowałem też się ponownie dodzwonić do biura na WAW - jak to jest możliwe, że na 8 (!!) połączeń tylko raz zostało odebrane? No jakość obsługi iście jak najlepsza linia europejska...

 4. #4
  Awatar cart

  Dołączył
  Aug 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie

  Biuro w Wawie to kobitka na lotnisku. Jak ma klienta to nie odbierze. Mi dobrze działało pisanie na maila, ale w ten sposób chyba nie zarezerwujesz biletu.
  Moje podróże - http://www.piotrwasil.com


 5. #5
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie

  Mailowanie faktycznie jest lepsze (chociaż ostatecznie i tak trzeba się stawić w biurze), ale nie daje satysfakcji - pani Grażyna napisała, że za bilet domestic w Japonii życzy sobie 30 000 mil OW (bilet FUK-CTS, NGS-HND - wydaje mi się, że taki bilet można złożyć jako RT), czyli razem 60 000 mil . Na moją odpowiedź, że na stronie TK jest napisane 15000 mil tylko odpisała, że tyle, ile napisała, będzie pobrane - i po co było sie pchać w M&S...

 6. #6
  Awatar kaspric

  Dołączył
  May 2012

  Domyślnie


  Polecamy

  Odgrzeję wątek.
  Mam kilka kont (tj. moje, żony i taty, reszta rodziny) - jedno z nich ok 24000 mil, dwa po ok 8000 mil. Pierwotnie planowałem wykorzystanie mil na jakieś tournee po Turcji (małe wymagane mile i niskie dopłaty), ale sytuacja polityczna raczej to uniemożliwia.
  Macie jakieś pomysły na wykorzystanie tych mil? Dodatkowo:
  - nie wchodzi w grę dojazd do Wawy dla opłacania podatków (tym bardziej, że konta należą do różnych osób)
  - nie interesują mnie loty z dopłatami wyższymi, niż koszt biletu (nawet biorąc pod uwagę LCC), czyli nie interesuje mnie np. Grecja z dopłatami 100 Euro OW.
  - nie muszą to być koniecznie loty. Nie musi to być wykorzystanie mil z przelicznikiem w stylu 5gr/milę, bardziej mnie interesuje jakieś ich wykorzystanie bez konieczności dopłacania.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •