Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Like Tree8Likes
 • 8 Post By Cani

Wątek: Bardzo miłe zaskoczenie na lotnisku w Modlinie

 1. #1
  Awatar Cani

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  EPOD/EPSY/EPGD

  Domyślnie Bardzo miłe zaskoczenie na lotnisku w Modlinie


  Polecamy

  Wczoraj wracałem do kraju lotem FR2283 (STN-WMI). Po dwóch dniach bycia w towarzystwie wzajemnej adoracji (konfa), ostrym zmęczeniu tymże wydarzeniem, jazdą na lotnisko i samym lotem (ciasno, głośno i duszno), czekała mnie odprawa paszportowa na lotnisku w Modlinie i tu ... od razu odzyskałem siły. O co chodzi?

  Do okienka zaprosił mnie młody, uśmiechnięty (szczerze i naturalnie) młody pan, który serdecznie, z tymże uśmiechem na twarzy powitał mnie: "Dobry panie Tomaszu! Witamy w kraju! Jak minęła podróż?". Oniemiałem, niby to tylko kilka słów, ale jakże cudownie się poczułem. Chyba nigdy, wracając do kraju, na kontorli paszportowej tak sympatycznie się nie poczułem. W trakcie sprawdzania paszportu miła rozmowa, a na koniec: "Do widzenia panie Tomaszu! Szczęśliwej drogi do domu!".

  Zazwyczaj w takich sytuacjach, albo spotykam się z kamienną twarzą, z bezosobowością, z totalnym zamknięciem relacji pomiędzy kontrolującym, a kontrolowanym, a tu coś jak dla mnie zupełnie nowego, przeciwstawnego i po prostu bardzo miłego.

  Gdybym miał możliwość, z chęcią bym tego młodego dżentelmena pozdrowił chociaż, bo naprawdę przywrócił mi wiarę w ludzi ze służb mundurowych

 2. #2
  Awatar Kazor

  Dołączył
  Sep 2008
  Mieszka w
  Poznań

  Domyślnie


  Polecamy

  Może za dużo piwa wypiłeś i Ci się przywidziało
  Zdarza się że jest towarzysko i miło, czasem neutralnie, w sporej części niestety szarość, rutyna i dystans na siłę.

  Ale pocieszę Cię, nic nie przebije podejścia które mnie spotkało kiedyś w jednym z poznańskich ośrodków medycyny pracy, 5/9 piguł się zachowuje jakby miały niespodziewanego kija, ani me ani be ani kukuryku
  Aż mi się chciało powiedzieć: psycholog przyjmuje w pokoju 2xx

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •